Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Co tu dużo pisać? Obiecałem i zrealizowałem! Mój trzynasty już projekt jest dostępny! Projekt "Turn Chase" widnieje już w Internecie!

PROJEKT "TURN CHASE" OPUBLIKOWANY!

Chciałem, pracowałem i mam. Pięć miesięcy odstępu od poprzedniego projektu ale najważniejsze, że udało się to ukończyć :). Projekt od dziś jest dostępny na mojej stronie (wystarczy przejść do zakładki "Gry"), na Newgrounds oraz na itch.io gdzie każdy zainteresowany może tam również dokonać zakupu Edycji Premium. Bez względu na wypowiedzi pod projektem, to nie ulegnie zmianie i będę wydawać obie wersje. Szanuję swoją pracę i wiem, że ona ma swoją cenę, nawet jeśli będzie obrzucana błotem.

Dwa słowa o samym projekcie. Gra polega na taktycznym poruszaniu się po mapie celem dojścia do wyznaczonego punktu. Zaimplementowałem po raz pierwszy system turowej walki w połączeniu ze strategią. W międzyczasie należy unikać bezustannej konfrontacji z przeciwnikami i uważać na wieżyczki atakujące z odległości. Na kilka starć można sobie pozwolić, natomiast mordobicie nie jest głównym aspektem tej gry. To nie jest gra skoncentrowana na biciu każdego kto się nawinie, tylko na umiejętnym poruszaniu się po terenie. Kilka poważnych błędów za dużo i poziom niezaliczony ;). Tak w telegraficznym skrócie wygląda projekt "Turn Chase", jednak sugeruję po prostu zagrać samemu i zobaczyć jak to wygląda.

Logo gry "Turn Chase"

Projekt "Turn Chase" jest moim pierwszym projektem zaopatrzonym w system walki turowej w połączeniu ze strategią.

SZCZEGÓŁY EDYCJI PREMIUM

Edycja Premium gry posiada 14 nowych map, kilka dodatkowych odznaczeń, a także możliwość grania na tych samych mapach na trzech poziomach trudności, aby mieć możliwość otrzymania dodatkowych punktów atrybutów, które z pewnością przydadzą się w kolejnych mapach. Cena nie jest wygórowana, jest taka sama. 2.99 USD czyli około dyszki na nasze :). Zawartość płatnej wersji może nie zachwycać, natomiast włożyłem w ten projekt bardzo dużo wysiłku. To były całe miesiące testowania i korygowania, aby gra była trudna, ale możliwa do ukończenia w 100%.

Wysyłam linki do gry z każdego dostępnego serwisu: Strona główna | Newgrounds | itch.io

W każdym z nich możecie zagrać w darmową wersję gry, a na stronie itch.io dodatkowo dokonać przelewu na konto bankowe celem zakupienia pełnej wersji gry.


Tym razem bez większego rozpisywania się. Dłuższa wypowiedź będzie w następnym artykule, który wydam jeszcze dzisiaj na temat moich następnych planów odnośnie końca tego roku. Miłego grania i dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba albo nie ;)!

PODOBNE ARTYKUŁY