Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Mam dla Was wszystkich niesamowitą nowinę! Dosłownie wczoraj (26 września) udało mi się wreszcie zakończyć testy tej długotrwałej produkcji "Turn Chase". Koniec testów wysnuwa jeden ważny wniosek: jest realna szansa na publikację w październiku :D!!!

KONIEC TESTÓW! "TURN CHASE" DA SIĘ UKOŃCZYĆ W 100%!

Implementując w grze system rozwoju postaci najważniejszym jest zachować odpowiednie proporcje wszystkich wartości tak, aby gra w żadnym stopniu nie była ani za łatwa, ani za trudna. Dlatego to musiało potrwać aż tak długo! Na szczęście, udało mi się zachować odpowiedni balans poziomu trudności i jednocześnie sprawić, aby tę grę dało się ukończyć w 100%. Dowód zamieszczam poniżej:

To była istna mordęga. Dzień po dniu testowanie tego samego, w tej samej konfiguracji żeby potem na końcu się okazało, że ostatnie mapy na najwyższym poziomie trudności są nie do przejścia. Po wielu drobnych i kilku tych większych modyfikacjach udało się wreszcie to zakończyć i jestem z efektu zadowolony, bo jest ciężko, ale da się to przejść :D. Taki właśnie musi być balans gry.

ZAWARTOŚĆ EDYCJI DARMOWEJ

Trochę rzeczy się pozmieniało od czasu zamieszczenia prototypu gry i odkąd koniec testów stał się faktem, dlatego też wspomnę o tym raz jeszcze. Darmowa wersja "Turn Chase" posiadać będzie połowę map czyli czternaście. Gra ostatecznie będzie miała 28 map, a nie 32 jak to było pierwotnie zakładane. Na dodatek, tylko jeden poziom trudności i mniej odznaczeń oczywiście. Mimo znacznie cięższej pracy stawka za Edycję Premium jest taka sama, trzy dolary za sztukę.

PRZEWIDYWANA PREMIERA GRY?

Ciężko stwierdzić przynajmniej w którym tygodniu dostaniecie publikację. Zostało mi jeszcze parę szczegółów, muzyka i eksporty, zatem myślę że w ciągu tygodnia powinienem się ze wszystkim wyrobić licząc od dzisiaj. Oczywiście, mogą pojawić się komplikacje, ale już na pewno nie takie jak to było przy testowaniu i korygowaniu trudności ;). Jestem tego pewien. Koniec testów otwiera wrota do realizacji planu i "Turn Chase" na pewno zostanie wydany na początku października. Tylko tyle na razie mogę stwierdzić.

Logo gry "Turn Chase"

"Turn Chase" osiągnął koniec testów ukończenia! Gra wyjdzie prawdopodobnie w październiku tego roku!


Pamiętajcie, że w chwili ustalenia konkretnej daty "Turn Chase", zostanie ona zamieszczona również w tabelce z moimi grami online. Obserwujcie na bieżąco, bo może tym razem to pójdzie sprawnie i uwinę się ze wszystkim w ciągu kilku dni :).

PODOBNE ARTYKUŁY