Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

TURN CHASE

Wspierana przez "PICO-8"OPIS GRY "TURN CHASE"
Logo gry "Turn Chase"

"Turn Chase" jako trzynasty projekt Jasona jest kolejną grą tym razem z systemem tur. Ty jesteś jeden, ich jest wielu. Ścigający wrogowie, przywołujące koszary i strzelające wieżyczki. Nie jesteś bohaterem, nie możesz z nimi walczyć na dłuższą metę. Przejdź przez wszystkie 28 poziomów, unikaj ścigających przeciwników, walcz o przetrwanie i zdobywaj punkty atrybutów za przechodzenie map na wszystkich trzech poziomach trudności, aby być bardziej odporny! Nie zapomnij o kolejnej paczce odznaczeń do zdobycia!

Gatunek: turn based strategy

Dostępna również na Newgrounds oraz itch.io!

Gra posiada płatną Edycję Premium, która odblokowuje resztę zawartości gry niedostępnej w wersji darmowej. Aby ją zakupić, należy wejść w posiadanie konta bankowego i dokonać przelewu na stronie itch.io za 2.99 USD. Płatna wersja gry jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera.

Edycja Premium gry "Turn Chase" zawiera 14 nowych map, 10 dodatkowych odznaczeń do zdobycia oraz możliwość przechodzenia tej samej mapy na trzech poziomach trudności w celu otrzymania dodatkowych punktów atrybutów.

Kliknij tutaj, aby powrócić do listy ze wszystkimi grami online.

INSTRUKCJE

strzałki - nawigacja / poruszanie się
X - wybór opcji
Z - powrót / pauza gry

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZAKUPU EDYCJI PREMIUM!