Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

O MNIE


Jason

Witam Cię serdecznie na mojej stronie! Na imię mi Stanisław i od kilku lat jestem "indie game developerem". Zajmuję się też produkcją muzyczną. Na co dzień zajmuję się wieloma sprawami naraz, aczkolwiek gdyby tak określić to jednym zdaniem, to bezustannie dążę do rozwoju osobistego. Dzień po dniu doskonalę swoje portfolio i umiejętności, aby stać się profesjonalistą. Niestety nie pracuję z taką prędkością, z jaką bym chciał pracować. Lubię zdobywać nową wiedzę i dzielić się z nią z innymi. Zakładka "Gry" wyświetli Ci wszystkie moje dotychczas opublikowane gry, do których zachęcam zajrzeć i sobie pograć :D. "Muzyka" ukaże listę ścieżek dźwiękowych jakie stworzyłem do tej pory (są to głównie soundtracki do moich gier). "Artykuły" to zbiór materiałów edukacyjnych i tych związanych z moją działalnością, jak na przykład premiera mojej gry czy kulisy produkcji. Jeżeli chcesz się ZA DARMO nauczyć języka programowania albo dowiedzieć się więcej o produkcji własnych gier, to wchodź śmiało :)! Piszę też recenzje książek na temat informatyki, po ich pełnym i dokładnym przeczytaniu. W ostatniej zakładce, "Programy", możesz pobrać aplikacje niebędące grami jakie napisałem i zaprojektowałem samodzielnie.

To nie wszystko, co mam Ci do zaoferowania! Chcesz ode mnie otrzymywać ZA DARMO porady na temat tworzenia gier i samego programowania? Wystarczy, że sobie zeskanujesz ten kod QR:

albo wejdziesz bezpośrednio na mojego Instagrama i zaobserwujesz mnie. To dla Ciebie pestka, a ja w zamian będę Ci dostarczał świeży materiał oparty na mojej wiedzy i doświadczeniu :D!

W stopce znajdziesz linki do serwisów społecznościowych, w których jestem aktywny, jak również do serwisów związanych z moją działalnością programistyczną, takich jak GitHub czy Google Play.