Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Tylko miesiąc dzieli od czwartej rocznicy istnienia w internecie oraz wydawania gier. Z racji tego, że do tej pory tylko jeden projekt doczekał się szerszego rozgłosu ("Minifield"), widocznie muszę zrobić krok dalej i poszerzyć swoją dystrybucję o jeszcze jedną platformę. Od następnej produkcji będę istnieć również w Google Play!!! Założyłem właśnie konto programisty :D!

ZAŁOŻYŁEM KONTO PROGRAMISTY NA "GOOGLE PLAY"!

Już długo się zastanawiałem nad platformą mobilną. Przez wiele czasu gdy zaczynałem w tym robić oficjalnie, myślałem że HTML5 w zupełności wystarczy przez jakieś parę lat. Mimo tego, iż jako Jason zacząłem działalność w okresie, gdy opublikowanie gry w przeglądarce internetowej nie jest żadną sztuką, miałem nadzieję że uda się coś jeszcze ugrać z samego HTML'a. Stąd takie, a nie inne posunięcie. Platforma mobilna stanowi niezaprzeczalnie kolejne źródło uzyskania potencjalnych odbiorców. Mając konto programisty, od następnej produkcji będę wydawać również na platformę Android i to jest kolejny z moich planów, który będę jak najbardziej realizował już w niedługim czasie. Niestety będziecie w stanie zobaczyć moje konto dopiero po wypuszczeniu mojej pierwszej aplikacji, więc niech nikt nie myśli, że jak nie można mnie teraz znaleźć w Google Play, to blefuję.

Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak założyć konto programisty, oto "tajna receptura": wpłaca się 25 dolarów przy pomocy karty kredytowej lub debetowej i można potem wypuszczać gierki czy innego rodzaju apki bez ograniczeń ;).

Logo serwisu "Google Play"

Google Play to popularny serwis pozwalający na wydawanie gier i aplikacji na platformę Android.

Źródło: Wikimedia


To wszystko.

PODOBNE ARTYKUŁY