Pobudka, przyszli deweloperzy! Jason upublicznił już zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami kursu pt: "PICO-8. Podstawy". Zobacz koniecznie film umieszczony poniżej!

ZWIASTUN "PICO-8. PODSTAWY" DOSTĘPNY DO OBEJRZENIA!!!

Jak napisałem powyżej, film widnieje już oficjalnie na YouTube! Załączam odnośnik poniżej, abyście mogli już teraz zobaczyć skrawek tego, co Was czeka. Premiera odbędzie się 2 września, w poniedziałek, tak jak będą emitować inne stacje telewizyjne. Co do godziny, to jeszcze się zastanowię.

"PICO-8. PODSTAWY" WLICZA SIĘ DO KURSÓW

Odrębna strona dla zbliżającego się kursu jest już dostępna w dziale "Kursy". Możecie się z nią już zapoznać, aczkolwiek na listę odcinków musicie zaczekać do emisji pierwszego odcinka, który wejdzie na kanał 2 września. Cieszę się ogromnie, że powoli mogę już wypuszczać kolejne dzieło własnych rąk na które również poświęciło się parę miesięcy. Praca tygodniami nad tym samym stanowi poważne ryzyko odczuwania rutyny...

Dalsze szczegóły odnośnie streszczenia odcinków, a także godziny publikacji opiszę w przyszłym tygodniu! Polubcie stronę na Facebooku jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

38299
Dzisiaj / TodayDzisiaj / Today35
Wczoraj / YesterdayWczoraj / Yesterday80
Tydzień / WeekTydzień / Week35
Miesiąc / MonthMiesiąc / Month2137