Długo myślałem nad tą sprawą czy znowu nie wypuścić filmu na temat "Sacreda" i tworzenia własnego "Veteran Mod'a", ale dałem już sobie z tym spokój. Postanowiłem podejść do tego inaczej. Po prostu dorzucę Wam gotowe pliki "Balance.bin", aby każdy gracz się nią zachwycał. Wypuszczam dwa pliki archiwum w nadziei, że to coś wniesie do sprawy.

CZYM JEST "VETERAN MOD"?

W okresie 2010 roku społeczność gry "Sacred" zaczęła interesować się jedną z pierwszych modyfikacji do tej gry znaną pod hasłem "Veteran Mod". Mod ten istnieje do tej pory i ogólnie rzecz biorąc, podnosi siłę przeciwników oraz doświadczenie za nich dostosowując ją do ośmiu graczy w przypadku gry multiplayer. Nie wiem czy to prawda, jednak moim zdaniem jest to gruba przesada w kwestii "utrudniania sobie gry". Zwłaszcza grając na brązie wystarczyło załatwić kilku oponentów żeby być kilka poziomów w przód i nie czuć żadnego zagrożenia. Dla mnie to było za dużo. Potrzebowałem takiego "pół-weterana" i wtedy w 2016 roku opracowałem samodzielnie metodę jak można samemu zmodyfikować plik odpowiadający za statystyki wszystkich przeciwników (nosi słynną nazwę "Balance.bin"). Pod koniec 2017 roku wypuściłem film na YouTube jak to zrobić krok po kroku, jednak nie było przy nim zainteresowania. Z drugiej strony nie chciałem tego zostawiać dla siebie, chciałem żeby inni też się mogli przy tym pobawić.

WŁASNY "VETERAN MOD" DO "SACREDA"

Przed Wami, możliwość pobrania gotowych modyfikacji zarówno do "Sacred Plus", jak i "Sacred Gold / Złota Edycja". Może to coś da i pozwoli niektórym zachwycić się tą grą po raz kolejny utrudniając sobie walkę z przeciwnikami. W paczce znajdziecie komplet plików "Balance.bin" znacznie podnoszących statystyki bojowe wszystkich wrogów. Znajdują się wersje przeznaczone do edycji "Sacred Plus" jak i "Sacred Złota Edycja" czy "Gold" jak tam sobie chcecie. Nie chcę trzymać tych plików w zamknięciu. Opracowałem tę metodę samodzielnie i niech chociaż niektórzy fani tej gry mają radość z tej gry tak, jak ja gdy kupowałem ją dwanaście lat temu, a później jeszcze dodając "Veteran Mod". Zachwyt totalny. Trzymajcie!

Download file JasonSacredPlusBalance.zip (13kb)Already downloaded 15 times

Download file JasonSacredGoldBalance.zip (12kb)Already downloaded 11 times

Tu macie odnośnik do poradnika na Steamie dotyczący instalacji modyfikacji do gry.

38298
Dzisiaj / TodayDzisiaj / Today34
Wczoraj / YesterdayWczoraj / Yesterday80
Tydzień / WeekTydzień / Week34
Miesiąc / MonthMiesiąc / Month2136