Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Sierpień już dawno zajrzał do kalendarza więc czas napisać nieco więcej na temat nadchodzącego kursu jaki niedługo wypuszczę, "PICO-8. Podstawy". Ujawniam więcej szczegółów w środku artykułu!

WPROWADZAM ZMIANY NA STRONIE GŁÓWNEJ

Pewnie zdążyliście już dostrzec lekką modyfikację jednego z menusów. Zmieniłem "Phaser: PDP" na "Kursy", aby zapewnić swobodę w nawigacji bowiem już niedługo rozpocznę prace nad artykułem dotyczącym odcinków "PICO-8. Podstawy" które mam nadzieję, doczekają się szerszej oglądalności i następnie ujawniam moje postanowienie w sprawie potencjalnej drugiej serii.

Układ będzie wyglądać tak samo, a przynajmniej bardzo podobnie. Obrazek prezentujący logo programu wraz z listą z oficjalnie wypuszczonymi filmami. Umieszczę również próg oglądalności którego będę wymagać, aby kurs doczekał się kontynuacji. Możliwe, że animowane tło też ulegnie zmianie i wprowadzę takie samo jak motyw kursu, aby już odczepić się od tych "kratek", które są na mojej stronie już od początku jej istnienia. Może zmienię nawet czcionkę na jakąś inną, jednak to są na razie tylko drobne przemyślenia.

UJAWNIAM "PICO-8. PODSTAWY" OD STRONY TECHNICZNEJ

Połowa odcinków zmontowana. Jak na razie, wyrabiam się z pracą co do dnia i wszystko idzie zgodnie z planem. Zapowiedź kursu "PICO-8. Podstawy" będzie już na pewno i wstawiona na kanał YouTube 19 sierpnia, aby te dwa tygodnie w przód pozwoliły na "zakorzenienie się" słów kluczowych. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to tutaj również będzie krystaliczna jakość Full HD z 60-klatkowym obrazem. "PICO-8" ma swoje całkiem niepasujące do monitora wymiary, jednak i na to opracowałem "wizualne" rozwiązanie. Niech sobie cała reszta konkurentów zostawia tę czerń dookoła, ja wprowadzę coś oryginalnego. Zobaczycie dopiero podczas premiery.

Co do napisów, to zostaną one wprowadzone później, ponieważ anglojęzyczne zabawy nie podniosły drastycznie oglądalności poprzedniego kursu mimo zapewnień wielu artykułów na temat zdobywania widzów na YouTube, a wierzcie mi, trochę się tego naczytałem i stosowałem się bezustannie do wymienianych porad. W związku z tym doszedłem do wniosku, że na chwilę obecną nie ma sensu się po raz kolejny nadwerężać, aby zyskać 1% tego, co inni otrzymują w całości bez napisów, dobrych tagów i szczegółów pod filmem. Ujawniam tylko swój punkt widzenia.

Długość filmów też nie sięgnie wysokich progów. Większość odcinków nie będzie przekraczać nawet pięciu minut i dlatego postanowiłem zadbać o detale, które zostawię Wam na deser przy publikowaniu materiału. W kwestii narracji też nie będzie drastycznych zmian. Konkretne informacje, liczne uzasadnienia, od czasu do czasu satyryczna wypowiedź.

Na razie tyle informacji wystarczy o kursie "PICO-8". Nie wiem czy napiszę coś jeszcze w przeciągu tygodnia. Być może, że wypowiem się po raz kolejny dopiero w chwili wypuszczenia zwiastuna, czyli 19 sierpnia. Czekajcie cierpliwie, a w tym czasie polubcie stronę na Facebooku!

PODOBNE ARTYKUŁY