Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

SURROUNDED

Wspierana przez "LÖVE"OPIS GRY "SURROUNDED"
Logo gry "Surrounded"

"Surrounded" to pikselowa strzelanka retro stworzona w stylu gier akcji lat .80 XX wieku. Otrzymałeś rozkaz obrony swojej bazy przed hordami obcych istot. Twoim zadaniem jest odpieranie fal nadchodzących przeciwników przy użyciu swojej wieżyczki. Zdobywaj doświadczenie za wrogów i osiągaj wyższe poziomy, aby stawać się silniejszym na polu walki! Przejdź przez 40 etapów trybu fabularnego! Walcz z czterema potężnymi bossami! Odpieraj jak najdłużej siły nieprzyjaciela w trybie Przetrwania! Zdobywaj odznaczenia za postępy w grze!

Gatunek: top down shooter

Dostępna również na Newgrounds, itch.io oraz po raz pierwszy na Google Play!

Gra posiada darmową edycję, która występuje w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera. Dostępna jest do pobrania na itch.io i rozszerza wersję demonstracyjną o 2 poziomy trudności do wyboru, zapis gry, linię fabularną, 20 etapów trybu fabularnego, tryb Przetrwania, 3 nowych przeciwników, 2 bossów oraz odznaczenia.

Gra posiada płatną Edycję Premium, która odblokowuje resztę zawartości gry niedostępnej w wersji darmowej. Aby ją zakupić, należy wejść w posiadanie konta bankowego i dokonać przelewu na stronie itch.io za 4.99 USD. Dostępny jest także zakup na platformie Google Play za 19,99 PLN (Android). Płatna wersja gry jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera.

Edycja Premium gry "Surrounded" zawiera 2 dodatkowe poziomy trudności, 20 nowych etapów trybu fabularnego, 2 nowych przeciwników, 2 kolejnych bossów i więcej dodatkowych odznaczeń.

Kliknij tutaj, aby powrócić do listy ze wszystkimi grami online.

INSTRUKCJE

lewy przycisk myszy - wybór opcji / strzelanie
prawy przycisk myszy - powrót / pauza gry

pobierz z Google Play