Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Koniec tego czekania! Realizacji przyszedł czas i Waszym oczom ukazuje się w tej chwili link do mojego pierwszego poważnego projektu niebędącego grą: "Statistic Table Generator" jest już gotowy do pobrania całkowicie za darmo!!!

INSTALATOR "STATISTIC TABLE GENERATOR" JEST DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH!

Wersja dla posiadaczy systemów systemów Windows jest dostępna od dzisiaj i każdy może już ściągać oprogramowanie zawarte pod tym linkiem. Jak napisałem poprzednio, dla pozostałych systemów przygotuję odpowiednie archiwum JAR, ale dopiero później. Prawdopodobnie dopiero po nowym roku, bo mam jeszcze zwiastun kanału do zrobienia na ten rok. Gigantyczne spóźnienie, ale film musi być wypuszczony bez względu na okoliczności.

Mam dla Was dwie informacje dotyczące pobierania instalatora. Po pierwsze, możecie otrzymać nieprzyjemną informację odnośnie potencjalnych wirusów znajdujących się w pliku. To są bzdury, nie ma w nim ŻADNYCH wirusów, żadnych reklam, żadnych innych paskudztw mogących wywołać jakiekolwiek szkody na systemie operacyjnym! Tam się znajduje tylko "Statistic Table Generator" razem z umową licencyjną oraz z plikami "readme" w obu językach. Wszystko.

Po drugie, instalator w chwili obecnej nie posiada możliwości "inteligentnego" sprawdzenia czy wcześniej zainstalowaną tę aplikację. W związku z tym, po instalacji programu i po ponownym uruchomieniu instalatora, nie zobaczycie zapytania "Czy chcesz usunąć program i jego składniki?". Po prostu nie sprawdziłem wcześniej, że program w którym wykonałem instalator nie ma wbudowanego takiego sprawdzenia, bądź też ja nie znalazłem odpowiedniej opcji do dodania czegoś takiego. Jak znajdę więcej wolnego czasu, może coś wymyślę, zaktualizuję instalator i dam znać. Na razie, trzeba odinstalowywać ręcznie poprzez "uninstall" zamieszczony w miejscu istnienia zainstalowanego programu.

Logo programu "Statistic Table Generator"

Logo programu "Statistic Table Generator".

O SAMYM PROGRAMIE RÓWNIEŻ NA ITCH.IO

Podjąłem decyzję o zamieszczeniu informacji o istnieniu programu również na serwisie itch.io, do którego dotychczas wrzucałem jedynie gry. Należy pamiętać, że własne projekty tworzę w dwóch językach po to, aby nie tylko Polacy mogli z tego korzystać. Kieruję to również do odbiorców zagranicznych. Jeśli możecie, to po skorzystaniu z programu, dajcie ocenę i komentarz co o tym myślicie. Może być na Facebooku albo na itch.io. Chciałbym wiedzieć jak ten program jest przez Was postrzegany.


To wszystko z mojej strony na temat programu. Mam nadzieję, że zostanie pozytywnie odebrany chociaż przez kilka osób i naprawdę komuś pomoże przy własnych produkcjach, w których konieczne są równania. Ja w tym momencie się odłączam i przechodzę do następnych zajęć.

PODOBNE ARTYKUŁY