Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Mija tydzień od publikacji gry i tym sposobem publikowana jest przeze mnie dzisiaj ścieżka dźwiękowa "Surrounded"!!! Zapraszam do odsłuchania. Linki znajdziecie w środku artykułu!

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA "SURROUNDED" DOSTĘPNA NA YOUTUBE!

Od dzisiejszego dnia możecie bez przeszkód słuchać ścieżki dźwiękowej gry w serwisie YouTube! Przechodząc do uprzednio przygotowanej playlisty, macie dostęp do czternastu utworów. Wśród nich są także trzy bonusowe, które zostały przeze mnie stworzone jeszcze w 2018 roku, w czasie produkcji gry w programie "TIC-80". Tutaj zostawię Wam dodatkowo odnośnik do pierwszego z nich ("Menu główne"), aby dać Wam próbkę swoich zdolności:

Czekam na Wasze komentarze i opinie, zarówno na swoim Facebooku, jak i na YouTube.

LISTA UTWORÓW

Całość trwa ponad dwadzieścia minut. Każdy utwór odtwarzany jest dwukrotnie z uwzględnieniem przejścia do punktu zapętlenia piosenki (tak jak to było w grach NES kiedy "intro" grane było tylko jeden raz, a muzyka po zakończeniu rozpoczynała się od momentu po zakończeniu "intra"), po czym kończy się natychmiast bez żadnego efektu "fade out". Zrobiłem tak, aby przejścia między utworami były płynne podczas słuchania z playlisty. Ścieżka dźwiękowa "Surrounded" jest póki co najobszerniejszym ze wszystkich soundtrack'ów jakie do tej pory stworzyłem. Zazwyczaj kończyłem na dwóch utworach co do gier, natomiast postanowiłem to jeszcze bardziej rozbudować celem podkreślenia, że od tej pory moje gry będą wyglądać inaczej. Wstępna playlista prezentuje się w następujący sposób:

 1. "Menu główne",
 2. "Menu profilu",
 3. "Las",
 4. "Pustynia",
 5. "Góry",
 6. "Piekło",
 7. "Boss",
 8. "Tryb Przetrwania",
 9. "Nadejście Ropy",
 10. "Finałowy etap",
 11. "Epilog",
 12. "Menu główne" (wersja "TIC-80" z 2018 roku),
 13. "Tryb Przetrwania" (wersja "TIC-80" z 2018 roku),
 14. "Boss" (wersja "TIC-80" z 2018 roku).
Logo gry "Surrounded" - ścieżka dźwiękowa

Ścieżka dźwiękowa "Surrounded" jest od dzisiaj dostępna do legalnego odsłuchania na YouTube!


To wszystko. Taki mały wpis, abyście byli na bieżąco informowani o nowinkach. Życzę przyjemnego słuchania!

PODOBNE ARTYKUŁY