Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Przyszła wiekopomna chwila! Premiera kursu stała się rzeczywistością! Na YouTube jest już zamieszczony premierowy materiał mojego długo oczekiwanego kursu, "PICO-8. Podstawy"! Już teraz zachęcam do oglądania!

PREMIERA KURSU "PICO-8. PODSTAWY" JUŻ DOSTĘPNA NA YOUTUBE!

Dużo zapowiedzi, postów i mojej ciężkiej pracy której dobiega kres. Teraz nadszedł moment, aby ukoronować te wysiłki dwudziestoma odcinkami całkiem nowego materiału na temat całkiem innego programu. Od dzisiaj, "PICO-8" będzie również posiadało polski poradnik wśród wszystkich filmów na YouTube. Odcinek pilotażowy jest tylko wprowadzeniem, jak wspominałem w poprzednim artykule. Oglądajcie już teraz! Zamieszczam link do playlisty kursu. Przy okazji, zerknijcie też na listę odcinków na mojej stronie, która stopniowo zacznie się poszerzać.

REGUŁY PUBLIKACJI

Przypomnę. Od poniedziałku do piątku dokładnie o godzinie 18:00 będę wypuszczał jeden nowy odcinek aż do ich "wyczerpania", czyli dwadzieścia filmów. W chwili publikacji ostatniego odcinka w serii "PICO-8" czyli kiedy cała premiera kursu się skończy, wypuszczam post wraz z liczbą oczekiwanych przeze mnie wyświetleń. Tak jak pisałem wcześniej, jeśli będzie brakować kilkudziesięciu, nie będę robił z tego afery i będę pracować nad kolejną porcją materiału. W przeciwnym razie, gdy będzie sporo brakować, po prostu zapominamy o całej sprawie, ja zajmuję się sobą i traktuję wydawanie kursów za "niewypał". Nietypowe podejście, wiem, ale równie dziwnym jest fakt, że przykładam się do tego wyjątkowo starannie, a ja nadal nie mogę przebić się przez konkurencję, która w zdecydowanej większości wypuszcza filmy wyglądające jak "wyjęte psu z gardła". Zobaczymy jak to się potoczy. Liczę na Was!!!

"PICO-8. PODSTAWY" IN ENGLISH

Na zamieszczonych przeze mnie postach na angielskich serwisach, kilka osób pytało na temat wypuszczenia napisów angielskich z powodów nad wyraz oczywistych, dlatego powtórzę się jeszcze raz tutaj: na razie, nie zamierzam wypuszczać żadnych napisów przedwcześnie. Dopiero po wypuszczeniu wszystkich odcinków "PICO-8" i przy dużym zainteresowaniu kursem. Przy poprzednim kursie też zabierałem się za napisy i niczego dużego one nie przyniosły. Musicie wiedzieć, że jako jest to druga premiera kursu w moim życiu, staram się nie popełniać tych samych błędów i wysilać się tylko wtedy, gdy faktycznie może mi to coś dać. Mam już dosyć pracowania ponad miarę bez żadnych dodatkowych korzyści.

Logo kursu "PICO-8. Podstawy"

Kurs będzie posiadał anglojęzyczne napisy jednak dopiero po wypuszczeniu wszystkich odcinków.


Oglądajcie już teraz pierwszy odcinek i czekajcie na kolejne! Godzina 18:00! Premiera kursu to już fakt!

PODOBNE ARTYKUŁY