Pobudka, przyszli deweloperzy! Jason upublicznił już zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami kursu pt: "PICO-8. Podstawy". Obejrzyjcie koniecznie film umieszczony poniżej, premiera za dwa tygodnie, 2 września!

ZWIASTUN "PICO-8. PODSTAWY" DOSTĘPNY DO OBEJRZENIA!!!

Jak napisałem powyżej, film widnieje już oficjalnie na YouTube! Załączam odnośnik poniżej, abyście mogli już teraz zobaczyć skrawek tego, co Was czeka. Premiera odbędzie się 2 września, w poniedziałek, tak jak będą emitować inne stacje telewizyjne. Co do godziny, to jeszcze się zastanowię. Było ciężko nagrać fragment w którym mówię przy kamerze jednak chciałem, żeby to wyglądało nad wyraz efektownie.

Od poprzedniego kursu dzieli już półtora roku, ja sam też zdążyłem nabrać nieco wprawy w montażu więc efekt powinien być dla Was superancki. Sugerowałem się zwiastunami seriali telewizyjnych jak oni to robią i częściowo zaczerpnąłem ten pomysł. Mogę spokojnie zapewnić każdego czytelnika, że kurs "PICO-8" będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem jak również doskonałym źródłem informacji.

PRZYGOTOWANIA DO STRONY W SEKCJI "KURSY"

Odrębna strona dla zbliżającego się kursu jest już dostępna w dziale "Kursy". Możecie się z nią już zapoznać, aczkolwiek na listę odcinków musicie zaczekać do emisji pierwszego filmu, który wejdzie na kanał 2 września. Potem lista zacznie się stopniowo rozrastać po każdorazowej publikacji nowego materiału. W chwili wydania ostatniego dwudziestego odcinka nastąpi koniec pierwszej serii i kontynuacja będzie wtedy zależeć od oglądalności, bo to będzie wiarygodny czynnik wskazujący na to, czy ludzi to interesuje, czy nie. Mam jeszcze kilkanaście pomysłów zarówno na odcinki, jak również na całokształt programu "PICO-8".

Cieszę się ogromnie, że powoli mogę już wypuszczać kolejne dzieło własnych rąk na które również poświęciło się parę miesięcy. Praca tygodniami nad tym samym stanowi poważne ryzyko odczuwania rutyny...

Metody "__enter__" oraz "__exit__" w klasie w Pythonie

Premiera "PICO-8. Podstawy" odbędzie się 2 września na kanale Jasona!


Dalsze szczegóły odnośnie streszczenia odcinków, a także godziny publikacji opiszę w przyszłym tygodniu! Polubcie stronę na Facebooku jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!