Na YouTube jest już zamieszczony premierowy materiał mojego długo oczekiwanego kursu, "PICO-8. Podstawy"! Już teraz zachęcam do oglądania!

"PICO-8. PODSTAWY" DOCZEKAŁ SIĘ PREMIERY NA YOUTUBE!

Dużo zapowiedzi, postów i mojej ciężkiej pracy, której dobiega kres. Teraz nadszedł moment, aby ukoronować te wysiłki dwudziestoma odcinkami całkiem nowego materiału na temat całkiem innego programu. Od dzisiaj, "PICO-8" będzie również posiadało polski poradnik wśród wszystkich filmów na YouTube. Odcinek pilotażowy jest tylko wprowadzeniem, jak wspominałem w poprzednim artykule. Oglądajcie choćby teraz na YouTube! Zamieszczam link do playlisty kursu. Przy okazji, zerknijcie też na listę odcinków na mojej stronie, która stopniowo zacznie się poszerzać.

REGUŁY PUBLIKACJI "PICO-8. PODSTAWY"

Przypomnę. Od poniedziałku do piątku dokładnie o godzinie 18:00 będę wypuszczał jeden nowy odcinek aż do ich "wyczerpania", czyli dwadzieścia filmów. W chwili publikacji ostatniego odcinka w serii "PICO-8", wypuszczam post wraz z liczbą oczekiwanych przeze mnie wyświetleń. Tak jak pisałem wcześniej, jeśli będzie brakować kilkudziesięciu, nie będę robił z tego afery i będę pracować nad kolejną porcją materiału. W przeciwnym razie, gdy będzie sporo brakować, po prostu zapominamy o całej sprawie, ja zajmuję się sobą i traktuję wydawanie kursów za "niewypał". Nietypowe podejście, wiem, ale równie dziwnym jest fakt, że przykładam się do tego wyjątkowo starannie, a ja nadal nie mogę przebić się przez konkurencję, która w zdecydowanej większości wypuszcza filmy wyglądające jak "wyjęte psu z gardła". Zobaczymy jak to się potoczy. Liczę na Was!!!

"PICO-8. PODSTAWY" I ANGIELSZCZYZNA

Na zamieszczonych przeze mnie postach na angielskich serwisach, kilka osób pytało na temat wypuszczenia napisów angielskich z powodów nad wyraz oczywistych, dlatego powtórzę się jeszcze raz tutaj: na razie, nie zamierzam wypuszczać żadnych napisów przedwcześnie. Dopiero po wypuszczeniu wszystkich odcinków "PICO-8" i przy dużym zainteresowaniu kursem. Przy poprzednim kursie też zabierałem się za napisy i niczego dużego one nie przyniosły. Musicie wiedzieć, że wypuszczając to jako drugi kurs, staram się nie popełniać tych samych błędów i wysilać się tylko wtedy, gdy faktycznie może mi to coś dać. Mam już dosyć pracowania ponad miarę bez żadnych dodatkowych korzyści.


Oglądajcie już teraz pierwszy odcinek i czekajcie na kolejne! Godzina 18:00!

38298
Dzisiaj / TodayDzisiaj / Today34
Wczoraj / YesterdayWczoraj / Yesterday80
Tydzień / WeekTydzień / Week34
Miesiąc / MonthMiesiąc / Month2136