Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Pisząc pierwszy artykuł i zajmując się sobą w nowym roku, zapomniałem na śmierć o istotnej rzeczy! Wstałem specjalnie po piątej, żeby naprawić ten błąd i wydać obiecany pakiet jak najszybciej. Od dzisiaj do końca stycznia 2020 roku, możecie kupić cały pakiet gier z edycjami Premium nawet 20% taniej!!!

PAKIET GIER TYLKO DZISIAJ TAŃSZY O 20%!

Powtórzę jeszcze raz: "Idle RPG", "Cellonix", "Jason Picross" oraz "Turn Chase" można kupić osobno lub w pakiecie 20% taniej! Oferta będzie trwać do końca stycznia i wtedy stawka wróci do 100%. Doskonale rozumiem, że gry same w sobie mogą wcale nie budzić ekscytacji, bo są po prostu malutkie. Niestety przyszło mi żyć w czasach, gdzie same zaawansowane produkcje ważące po 60 GB są już codziennością. Mimo obecnie posiadanych technologii, nie podoba mi się taka sytuacja, bo apetyt graczy rośnie w miarę jedzenia, a "indie developer" czy tego chce czy nie, musi przejść przez wszystkie etapy ewolucji gier od "Ponga" z 1972 roku, przez konsolę "NES" od 1983 roku, żeby przejść do pierwszego trójwymiaru (koniec lat .90), by wreszcie tworzyć gry mogące stanowić konkurencję dla tytułów pokroju "Śródziemie: Cień Mordoru". Sorry, dla mnie to niemożliwe! Wierzcie mi lub nie, ale ciężko walczyć z konkurencją atakującą na wszystkich frontach. Mam jednak nadzieję, że któregoś pięknego dnia sam zacznę argumentować na rynku gier abym miał tę świadomość, że jednak znam się na tej robocie.

Wracając do tematu, klikając ten link:


https://itch.io/s/26842/jasons-pico-8-bundle


znajdziecie wspomniany pakiet gier, który już obowiązuje. Widnieje on pod tytułem "Jason's PICO-8 Bundle". Płatności można dokonać przez kartę kredytową lub przez konto "PayPal". Zapomniałem jeszcze o ważnej informacji odnośnie wspieranych platform. Wszystkie cztery gry mają gotowy eksport pod system Windows, Linux oraz Mac.


Tym razem dużo krótszy artykuł z powodu małego zaniedbania. Nie spodziewam się żadnych licznych zakupów, jednak jeżeli ktoś się zdecyduje, życzę mu udanej zabawy mając nadzieję, że nie będzie żałował wydanej kasy.

PODOBNE ARTYKUŁY