Premiera mojego najnowszego utworu "Nowy epizod" odbyła się wczorajszego dnia! Muzyka rap choć tymi dwoma kawałkami pójdzie do przodu w tym roku. Ze względu na ostatnie przygotowania do ukończenia studiów to może być ostatnia piosenka. Konkrety zostawiam w środku. Zapraszam!

KOLEJNA MUZYKA RAP ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA!

Klikajcie tutaj jeśli jeszcze nie znacie utworu. "Nowy epizod" to kolejna moja perełka, która została przeze mnie starannie wykonana na wszystkich płaszczyznach. Wokal, kompresja, mastering, głośność wszystkich instrumentów. Koordynowanie wszystkiego spoczywało na jednym "łbie". Przygotowywałem go przez bite dwa tygodnie od czasu nagrania! Zanim nagranie się powiodło, czekał mnie tydzień trenowania dykcji! Dotychczas wszystkie poprzednie publikowane utwory nie wymagały aż tyle czasu na kompletne przygotowanie. Widać po sobie ewidentnie, że po prostu jestem już wyczerpany.

Muzyka rap jaka jest tam zaprezentowana brzmi ZUPEŁNIE INACZEJ niż poprzednio. Pobawiłem się trochę melodiami jak również instrumentami. Choć ten jeden raz odszedłem kompletnie od pianina. Wiem, że używałem go nagminnie, po prostu to mój ulubiony instrument. Poszedłem w stronę muzyki elektronicznej i jak zdążyłem wspomnieć poprzednio, sięgnąłem do lat .80 XX wieku. Jak większość ludzi mówi: "wtedy nic nie było", zatem muzykę też trzeba było umieć komponować od podstaw. Urzekły mnie niektóre piosenki patrząc od strony instrumentalnej. To były kompozycje, a nie to, co jest teraz nie pokazując palcem dominującego dzisiaj gatunku. Dużo zrozumiałem po wsłuchaniu się w niektóre utwory jak powinno się komponować, aby brzmiało to przyzwoicie. Wychwyciłem dużo synkopy, ale również bass tworzyło się inaczej niż myślałem. Nie wystarczy tu dołożenie ciągłej "linii" po całym akordzie. To też trzeba było robić poprawnie.

Muzyka rap Jasona. "Nowy epizod"

Prace nad utworem "Nowy epizod" zajęły aż dwa tygodnie!

NAJNOWSZY UTWÓR DOSTĘPNY NA STRONIE JASONA

"Nowy epizod" znajduje się już od wczoraj na mojej stronie w zakładkach "Muzyka rap" oraz "Teksty utworów" więc wszystko jest już do siebie "podłączone" jak należy. Nie pozostaje mi nic innego jak wszczepić piosenkę z YouTube poniżej. Bawcie się dobrze! Przy okazji dajcie znać jak Wam się podoba (i czy w ogóle się podoba). Hejterów nie przyjmuję.


Tyle. Miłego!

PODOBNE ARTYKUŁY