Artykuł specjalny! Dzisiejszego dnia mija dokładnie czwarty rok momentu od którego zaczęła się muzyka rap. "Monolog nastolatka", pierwsze oficjalne demo, ma cztery lata w Internecie! Z tej okazji postanowiłem opowiedzieć z nieco większymi szczegółami jak się to wszystko zaczęło zanim opublikowałem pierwsze trzy utwory i od jakiego czasu zacząłem nad tym pracować. Zapraszam serdecznie!

Premiera mojego najnowszego utworu "Nowy epizod" odbyła się wczorajszego dnia! Muzyka rap choć tymi dwoma kawałkami pójdzie do przodu w tym roku. Ze względu na ostatnie przygotowania do ukończenia studiów to może być ostatnia piosenka. Konkrety zostawiam w środku. Zapraszam!

Kolejna dobra wiadomość dla Was! Po sesjach egzaminacyjnych zakończonych sukcesem zabrałem się za nagrania do kolejnego utworu! Muzyka rap wydłuży się o następną piosenkę, która będzie odgrywała istotniejszą rolę niż cała reszta. Zmieniam podejście do budowy melodii i od tej pory będę przykładał się dużo bardziej do muzycznego brzmienia.

Pora, abym się wypowiedział na temat swojego rapu. Widząc, że nie zdobywa tego rzeszy fanów ani wyrazów aprobaty, nie wiem czy całkowicie nie zrobię sobie przerwy w tym kierunku na cały 2020 rok. Muzyka rap to również moja pasja jednak przy niej muszę się znacznie więcej napracować niż przy grach. Ponadto, zdechły moje słuchawki nauszne, które wiernie mi służyły od 2014 roku (i tak bardzo długo trzymały) i będę musiał kupić sobie nową parę. Nawet jeśli się w nie zaopatrzę, to nie widzę u siebie zapału stałego nagrywania tak jak kiedyś, skoro to nie trafia do nikogo. Niedługo będę miał 23 lata i choćby z tego powodu chciałbym nakręcić jeszcze jeden kawałek. Ale tylko jeden. Potem będzie cisza.

W końcu mogę napisać coś konkretnego, utwór jest już opublikowany jako pierwszy na 2020 rok!!! Nosi tytuł "N.E.R.W." i to nie odnosi się jedynie do tytułowego rzeczownika. Sprawdźcie sami już teraz to ukryte znaczenie odsłuchując kawałek na moim kanale na YouTube! Jest pierwszy postęp w nowym roku!

Nareszcie! Po tylu miesiącach jak zwykle ciężkiej pracy oto Waszym oczom ukazuje się mój drugi kamień milowy w muzyce. Przed Wami dziewięć premierowych utworów "zapakowanych" w trzydziestominutowe "Refleksje introwertyka"!!!!!

Jest znaczny postęp w albumie "Refleksje introwertyka"! Szczegóły znajdują się w środku artykułu.

Mam przykre wiadomości. Seria niefortunnych zdarzeń skłania do przełożenia publikacji albumu "Refleksje introwertyka" na lipiec.

W pierwszych słowach tego artykułu pragnę poinformować, że brak żadnych nowych wpisów spowodowany był niedostateczną ilością pracy nad albumem. Ponieważ już wcześniej postanowiłem wrzucić obecny wpis dopiero po zakończeniu nagrania kolejnego utworu, oto teraz się znajduje. "Refleksje introwertyka" sięgnęły 66%, dlatego też podaję w środku więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji muzycznej.

Nareszcie, po załatwieniu sobie ładnej fryzury, witam się z Wami po raz drugi przed kamerą ogłaszając już "bardziej oficjalnie" kolejny album nad którym zacząłem pracować, "Refleksje introwertyka". Szczerze nie wiem, kiedy możecie spodziewać się publikacji. Dochodzę dopiero do połowy postępu, zgodnie z procentem umieszczonym na stronie głównej. Zapraszam do oglądania.