Nie dawałem znaku życia przez znacznie dłuższy czas, ponieważ jak nie gonitwa za robotą, to choroba mnie teraz dopadła. Niemniej jednak zdecydowałem się opisać moje najbliższe postanowienia na kwiecień.

Na kwiecień planuję wydać kolejny zwiastun kanału na 2019 rok z okazji mojego trzyletniego istnienia jako Jason. Uważam, że jest to wyjątkowa okazja i w związku z tym zwiastun też będzie wyjątkowy. Telegraficzny skrót moich dotychczasowych dokonań. Tak bym to określił jednym zdaniem. Przypominam, 3 kwietnia odbędzie się publikacja.

Jeśli chodzi o gry, to też nie pozostanę dłużny i postaram się na kwiecień wydać kolejny projekt nad którym już kończę pracę pt. "Cellonix". Na Twitterze znajdują się już obrazki ukazujące etapy mojej pracy od strony rozgrywki. Tym razem nie będzie problemów z limitem, ręczę za to. Sam jestem wkurzony, że aż kwartał odstępu będzie dzielić "Idle RPG" od "Cellonix", ale nic się na to nie poradzi.

W każdym razie tak jak poprzednio, będą dwie edycje, jednak od tego projektu stosuję podział na osobne gry dla dwóch wersji językowych. To znaczy, że po zakupie edycji Premium, będzie można wybrać polską lub angielską wersję językową. To pozwoli na wyodrębnienie miejsca na teksty, co pozwoli na uniknięcie takich problemów jakie miały miejsce przy "ASCBIIM". Jak już minie kwiecień, po wypuszczeniu obecnej produkcji postaram się wydać stosowny update "Idle RPG", aby dokonać podziału na dwie wersje językowe.

Pracuję na pełnych obrotach, bo na mojej stronie na itch.io będzie dostępna specjalna zniżka na moje gry w dzień moich urodzin. 23 kwietnia stukną mi 22 lata, zatem "Idle RPG" i "Cellonix" (jeśli zdążę wydać), będzie można kupić 22% taniej. Będę taką zniżkę wydawać co roku, a żeby uczynić ją bardziej oryginalną, co roku procent będzie się podnosić o jeden, zatem jak będę mieć 50 lat, wszystkie ceny spadną o połowę.

Cellonix zostanie wypuszczony na kwiecień!

"Cellonix" to kolejny projekt "PICO-8", który zostanie wydany na kwiecień, dokładnie 5 kwietnia.

Ostatnim tematem do poruszenia jest plan wydania kolejnego kursu. Czas zabawić się raz kolejny w nauczyciela i znów wydać 20-odcinkowy kurs jednak tym razem na temat "PICO-8". Opanowałem go na tyle, że spokojnie mogę tłumaczyć innym jak z niego korzystać. Zasady takie same: robota w wakacje, zwiastun tydzień przed premierą, premiera 1 września, jeden odcinek dziennie poza weekendem, 20 odcinków na serię. Wysoka oglądalność = kolejna seria. Prosty deal. Bardzo polubiłem pracę przy filmie odkąd skończyłem "Phaser: Poradnik dla początkujących", który na zawsze stanie się moim istotnym kamieniem milowym. To wszystko, co chciałem Wam przekazać na nadchodzący kwiecień.

PODOBNE ARTYKUŁY