Lubicie historyjki z cyklu "co by było, gdyby..."? Mam taką dla Was dotyczącą kursu, który nie zdobył zainteresowania. "PICO-8. Podstawy", oczywiście (więcej znajdziecie tutaj). Wróciłem do tego wątku ponownie, gdyż od pewnego czasu liczba wyświetleń narasta u odcinków. Nie wiem czy to konsekwentne pisanie artykułów się do tego korzystnie przyczynia, czy ktoś wrzucił odnośnik na jakąś stronę i przyciąga ludzi. Chciałbym się z Wami podzielić informacjami dotyczącymi drugiej serii kursu, co konkretnie by się w niej znalazło w marcu tego roku gdyby udało się uzbierać te cztery tysiące wyświetleń łącznie ze wszystkich dwudziestu filmów.

Wiadomość której końca się spodziewałem: kurs "PICO-8. Podstawy" nie przyjął się dobrze w związku z czym, zaprzestaję dalszej pracy nad odcinkami!!!!! Wiem, miałem już nie pisać na ten temat, ale chciałem dodać od siebie parę informacji na temat kolejnego kursu, który w przyszłości się pojawi.

Nieuchronnie zbliża się ostateczna decyzja czy będzie sens kontynuować kurs, "PICO-8. Podstawy". Wyniki mi mówią jednoznacznie, że NIE!

Ponad miesiąc ani słowa o kursie myśląc, że coś się zmieni w kwestii wyświetleń, ale dalej tak samo. Czas na skomentowanie tej sytuacji, aby skłaniać się do tego, że kurs "PICO-8. Podstawy" też już nie wypali jak powinien...

Mamy koniec września i tym sposobem udało się zakończyć publikację calutkiej pierwszej serii kursu o "PICO-8". Jeśli zadajecie sobie pytanie "co teraz?", to już przynoszę odpowiedź: zapewnijcie mi oglądalność!

Jak w tytule. Jesteśmy już po piętnastu odcinkach kursu "PICO-8. Podstawy". Chociaż dalej to nie idzie jak powinno, to powoli zaczyna coś iść w pożądanym kierunku. Co konkretnie wpłynęło choć odrobinę na korzystne zmiany i co będzie dalej PO wypuszczeniu reszty filmów?

W tę sobotę postanowiłem podzielić się wstępnymi spostrzeżeniami po publikacji pierwszych pięciu odcinków kursu "PICO-8. Podstawy".

Na YouTube jest już zamieszczony premierowy materiał mojego długo oczekiwanego kursu, "PICO-8. Podstawy"! Już teraz zachęcam do oglądania!

To już ostatni dzień sierpnia! Ostatni weekend dzieli od publikacji odcinków, zatem przyszedł czas na dodatkowe uzupełnienie informacji o nadchodzących odcinkach przygód z "PICO-8"! Przedstawiam pięć pierwszych odcinków, które zostaną wydane w nadchodzącym tygodniu!

Tak jest, moi drodzy! Nie ma co zaprzeczać prawdzie. Premiera kursu "PICO-8. Podstawyodbędzie się dokładnie za tydzień!!!