Ponad miesiąc ani słowa o kursie myśląc, że coś się zmieni w kwestii wyświetleń, ale dalej tak samo. Czas na skomentowanie tej sytuacji, aby skłaniać się do tego, że kurs "PICO-8. Podstawy" też już nie wypali jak powinien...Kiepska oglądalność mówi sama za siebie!

"PICO-8. PODSTAWY" I KIEPSKA OGLĄDALNOŚĆ CO TYDZIEŃ

Aktualizując post na stronie na Facebooku o "PICO-8" na temat oglądalności zauważyłem, że co tydzień napływa średnio od 30 do 40 wyświetleń. Sam odbiór kursu jest całkiem pozytywny, bo póki co, żadnych pretensji nie ma, łapki w górę są w znacznej ilości czyli robota dobrze zrobiona. Tylko żeby widoczność była większa. Dziwi mnie taka rzecz, że wpisując słowo kluczowe "pico-8" na YouTube, to widać ten kurs w pierwszej dwudziestce. No to w czym rzecz? Nie ma się czym przejmować, bo jeszcze czas nie minął. Zobaczymy jak ta sprawa się potoczy.

Logo kursu "PICO-8. Podstawy"

Kurs "PICO-8" nie daje zadowalającej liczby wyświetleń mimo zajęcia jednej z pierwszych pozycji na YouTube po wpisaniu frazy "pico-8"!

CAŁKOWITA LICZBA WYŚWIETLEŃ KURSU O "PICO-8"

Obecnie mojej produkcji na temat "PICO-8" udało się przekroczyć pięćset wyświetleń. To jest wynik z 3 listopada. Cały problem polega na tym, że cały czas jest kiepska oglądalność. Według moich obliczeń, to jest tylko 13% moich oczekiwań, a konkretniej 12,5% (wymaganiem jest osiągnięcie czterech tysięcy). Jeszcze gorszy jest fakt, że już nic nie mogę ze swojej strony zrobić. Co można było, to się zrobiło. Do oglądania nie zmuszę. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Ewentualne zakończenie kursu wcale nie będzie znaczyło, że kończę z tym raz na zawsze i chcę, żeby to zdanie doszło do każdego. Po prostu wstrzymam się na dłuższy czas z produkcją kursów skoro nie dają wyników adekwatnych do włożonej pracy.

ZMIANY NA STRONIE

Zdecydowałem o usunięciu zakładki "O mnie" oraz "Ważne wydarzenia". Uznałem, że wątek autobiograficzny jest tylko stertą zbędnych akapitów nie dającą żadnych informacji, a samych "wydarzeń" jest za mało, żeby teraz próbować je wymieniać. Może to kiedyś przywrócę jednak póki co, postanowiłem to ukryć.


To tyle na temat kursu. Z pewnością jeszcze raz do niego wrócę, gdy przyjdzie połowa grudnia. Może ta kiepska oglądalność się poprawi. Dodam, że twórca "PICO-8nadal nie odpisał na mojego maila.

PODOBNE ARTYKUŁY