Mamy sobotę więc czas na premierowy wpis! Zapowiedziałem na swoim Facebooku, że od grudnia zamieszczam nowy artykuł tylko w weekendy. Z powodu zbliżających się egzaminów nie jestem w stanie poświęcić im tyle samo czasu co poprzednio. Dzisiaj, przedstawienie swojej subiektywnej opinii na temat serwisu Newgrounds. Zapraszam do przeczytania!

Zgodnie z poprzednimi wypowiedziami na mojej stronie na Facebooku, wypowiadam się na temat serwisu LinkedIn. Wykonało się pięćdziesiąt udostępnień swoich artykułów i przyszedł czas na komentarz. Wybaczcie brutalną szczerość, ale tę stronę też możecie sobie odpuścić jeśli chodzi o efektywne promowanie swojej działalności. Szczegóły zostawiam w środku.

Pora podsumować serwis na którym się udzielałem przez okres sześciu miesięcy. To jest ten wcześniej przeze mnie wspomniany o nazwie "Quora". Do czego on służy? W jaki sposób działa? Czy może pomóc przyciągnąć więcej ludzi do swojego biznesu? Czytajcie dalej, a poznacie odpowiedzi na te pytania.

Jeśli będziecie chcieli publikować swoje gry w Internecie tak jak ja, zastanówcie się dwa razy nad Kongregate. Z tym serwisem "walczę" od początku mojej działalności o równe traktowanie, bo przez te lata zwracałem baczną uwagę na pewne szczegóły niedające mi spokoju do teraz i dziwię się, że w ogóle miały miejsce. Przedstawiam argumenty dlaczego uważam, iż serwis ten jest po prostu do DUPY.