Przed Wami chwila wiekopomna! Jestem po kolejnej lekturze z dziedziny programowania. Przez te cztery miesiące zabijałem czas przy tytule "C#. Praktyczny kurs", trzecie wydanie. W mojej ocenie nie nadaje się do czytania! Sięgnijcie po moją recenzję, którą starałem się przygotować najbardziej rzetelnie jak tylko potrafię.

Czekałem i wreszcie się doczekałem! Zakończenia książki, zakończenia artykułów o Kotlinie i napisania rzetelnej jak tylko mogę recenzji o samej książce, od której zaczerpnąłem tyle cennych informacji. Interesuje Was zakup książki "Kotlin. Rusz głową!"? Zanim się zdecydujecie, sięgnijcie po opinię człowieka, który przeczytał ją od deski do deski. Wyłapałem kilkanaście nieprawidłowości dlatego tym bardziej zapraszam Was do przeczytania, abyście zweryfikowali swoją decyzję!

W dniu dzisiejszym zrecenzuję dla Was drodzy czytelnicy książkę, która stała się fundamentem dla moich czterdziestu artykułów o Pythonie. Jest to "Python w zadaniach. Programowanie dla młodzieży. Poziom podstawowy". Ogółem, jest naprawdę w porządku dla każdego początkującego "Pythonowca". Wypatrzyłem w niej jednak sporo malutkich błędów i niedopracowań. Zapraszam wszystkich do recenzji, może ktoś z Was zastanawia się nad jej zakupem?

30 sierpnia, to jest dzisiaj! Tak jak zapowiadałem wielokrotnie na Facebooku, macie przed oczami moje subiektywne opinie odnośnie książki zatytułowanej "Java. Rusz głową!", która to od wielu lat stanowi świetną pozycję do nauki języka Java. Jednak czy dzisiaj, w 2020 roku, drugie wydanie jest nadal warte uwagi? Mam co do tego wątpliwości. Szczegóły zawarte są w środku. Nie zwlekać, zaglądać!