Koniec tego czekania! Realizacji przyszedł czas i Waszym oczom ukazuje się w tej chwili link do mojego pierwszego poważnego projektu niebędącego grą: "Statistic Table Generator" jest już gotowy do pobrania całkowicie za darmo!!!

To jest ten dzień!!! Moment, w którym mogę śmiało wydać efekt końcowy projektu nad którym pracowało się łącznie ponad 4,5 miesiąca!!! To jest to. "Generator tabeli statystyki" doczekał się filmowej zapowiedzi. Przekonajcie się jak wygląda efekt!

Nadeszła ta wiekopomna chwila!!! Prace nad programem ostatecznie dobiegły do mety i tak po ponad czterech miesiącach siedzenia w języku Java, udaje mi się skończyć projekt! "Generator tabeli statystyki" do pobrania już niebawem, ale jest jedno "ale". Szczegóły zawarte są w środku.

Newsów u mnie nie brakuje! Jeśli gier w tym roku nie będzie, to ma być przynajmniej mój pierwszy oficjalnie wydany program! Piszę go już od 1,5 miesiąca uwzględniając również dni bez dotykania projektu i powolutku idzie do przodu! Zobaczcie jak się prezentuje generator tabeli doświadczenia pisany w Javie!!!

"raylib" musiał na moment zejść na boczny tor ze względu na brak istotnych "popchnięć" w kierunku kompilacji dla Androida. W związku z tym, mimo jednodniowego spóźnienia, postanowiłem ukazać Wam w końcu pierwszy program nad którym pracuję od 1 czerwca. Pierwszy program w języku Java, który będzie oficjalnie widniał na stronie Jasona. Zobaczcie pierwszy zrzut ekranu ukazujący własny generator tabeli doświadczenia dla gier RPG!!!

Wykorzystując fakt, iż napisałem już jeden artykuł bezpośrednio na temat mojej osoby, to postanowiłem drugi raz z rzędu napisać o swoich planach. Ponieważ widzę ile jeszcze tej pracy mnie czeka, musiałem podjąć decyzję o przełożeniu pisania programów na później. Nie wiem do kiedy dokładnie, podejrzewam, że dopiero od czerwca zacznę programowanie aplikacji desktopowych w Javie.