Lubicie historyjki z cyklu "co by było, gdyby"? Mam taką dla Was dotyczącą kursu, który nie zdobył zainteresowania. "PICO-8. Podstawy", oczywiście. Wróciłem do tego wątku ponownie, gdyż od pewnego czasu liczba wyświetleń narasta u odcinków. Nie wiem czy to konsekwentne pisanie artykułów się do tego korzystnie przyczynia, czy ktoś wrzucił odnośnik na jakąś stronę i przyciąga ludzi. Chciałbym się z Wami podzielić informacjami dotyczącymi drugiej serii kursu, co konkretnie by się w niej znalazło w marcu tego roku gdyby udało się uzbierać te cztery tysiące wyświetleń łącznie ze wszystkich dwudziestu filmów.

Wiadomość której końca się spodziewałem: kurs "PICO-8. Podstawy" nie przyjął się dobrze w związku z czym, zaprzestaję dalszej pracy nad odcinkami!!!!! Wiem, miałem już nie pisać na ten temat, ale chciałem dodać od siebie parę informacji na temat kolejnego kursu, który w przyszłości się pojawi.

Nieuchronnie zbliża się ostateczna decyzja czy będzie sens kontynuować kurs, "PICO-8. Podstawy". Wyniki oglądalności mi mówią jednoznacznie, że NIE!

Ponad miesiąc ani słowa o kursie myśląc, że coś się zmieni w kwestii wyświetleń, ale dalej tak samo. Czas na skomentowanie tej sytuacji, aby skłaniać się do tego, że kurs "PICO-8. Podstawy" też już nie wypali jak powinien...Kiepska oglądalność mówi sama za siebie!

Mamy koniec września i tym sposobem nastąpił koniec pierwszej serii kursu o "PICO-8". Jeśli zadajecie sobie pytanie "co teraz?", to już przynoszę odpowiedź: zapewnijcie mi oglądalność!

Jak w tytule. Jesteśmy już po przekroczeniu połowy filmów kursu "PICO-8. Podstawy". 15 odcinków widnieje do obejrzenia na YouTube. Chociaż dalej to nie idzie jak powinno, to powoli zaczyna coś iść w pożądanym kierunku. Co konkretnie wpłynęło choć odrobinę na korzystne zmiany i co będzie dalej PO wypuszczeniu reszty filmów?

W tę sobotę postanowiłem podzielić się wstępnymi spostrzeżeniami po tym, jak opublikowano pierwsze odcinki kursu "PICO-8. Podstawy", dokładnie pięć pierwszych odcinków.

Przyszła wiekopomna chwila! Premiera kursu stała się rzeczywistością! Na YouTube jest już zamieszczony premierowy materiał mojego długo oczekiwanego kursu, "PICO-8. Podstawy"! Już teraz zachęcam do oglądania!

To już ostatni dzień sierpnia! Ostatni weekend dzieli od publikacji odcinków, zatem przyszedł czas na dodatkowe uzupełnienie informacji o nadchodzących odcinkach przygód z "PICO-8"! Przedstawiam streszczenie pierwszych odcinków, które zostaną wydane w nadchodzącym tygodniu!

Tak jest, moi drodzy! Nie ma co zaprzeczać prawdzie. Drugi kurs Jasona "PICO-8. Podstawy", będzie miał premierę dokładnie za tydzień!!!

Nieuchronnie zbliża się ta chwila, w której zaznaczę kolejny istotny kamień milowy mając na koncie DWA kursy. Aby nie zostawiać tak dużej luki i nie trzymać Was w niepewności, postanowiłem dorzucić od siebie kolejną garść akapitów na temat "PICO-8". Ujawniam dodatkowe informacje o kursie!

Pobudka, przyszli deweloperzy! Jason upublicznił już zwiastun kursu nadchodzącego wielkimi krokami pt: "PICO-8. Podstawy". Obejrzyjcie koniecznie film umieszczony wewnątrz artykułu, premiera za dwa tygodnie, 2 września!

Sierpień już dawno zajrzał do kalendarza więc czas napisać nieco więcej na temat nadchodzącego kursu jaki niedługo wypuszczę, "PICO-8. Podstawy". Ujawniam więcej szczegółów w środku artykułu!

Nowe informacje o tym, jak będzie wyglądać pierwszy polski kurs o popularnym narzędziu do tworzenia niezależnych gier retro, "PICO-8"!!! Zakończyłem ostatecznie nagrania do odcinków więc teraz pozostanie mi montaż i dorobienie muzyki do filmu. Z tej "okazji" jeszcze przed sierpniem napiszę nieco więcej na temat moich dotychczasowych robót.

Od ostatnich dwóch miesięcy otrzymuję komentarze pod filmami na YouTube na których ciągle pada to samo pytanie: "kiedy (lub czy) będzie trzecia seria kursu »Phaser PDP«?". Cieszy mnie fakt, że kilkunastu osobom naprawdę podoba się mój pierwszy poradnik, który tak naprawdę powstał z przypadku eksperymentowania. Aby raz na zawsze rozwiać ten temat i po raz ostatni się do niego ustosunkować, wyrażę się jasno: trzeciej serii NIE BĘDZIE!!!!! Wiem, wiem. Kilku z Was się oburzy, kilku pomyśli "a to głupek, przecież wyraźnie widzi, że ludzie tego chcą to powinien to robić". Czegokolwiek nie wyczytam, nie zamierzam zabierać się za kontynuację (nawet jeśli genialnego) kursu "Phaser: Poradnik dla początkujących". A teraz powody.