Tuż przed zakończeniem roku 2021, mam dla Was bonusowy artykuł "życiowy" jaki zapowiedziałem na Facebooku, na temat moich spostrzeżeń o życiu jako takim. Poznajcie już teraz aż 10 wniosków, które wyciągnąłem w 2021 roku.

Obiecałem i o tym piszę! Oto kolejny bonusowy artykuł w którym ten jeden raz od dłuższego czasu odejdziemy od informatyki (żadne programowanie) a przejdziemy do opowiedzenia Wam mojej historii związanej z zaliczeniem języka angielskiego. Wybrałem egzamin Cambridge, aby jakoś udokumentować swój wysiłek. A wcale lekko nie było. Zapraszam do środka.

Jestem zmuszony na moment odejść od Pythona celem pokazania Wam następnego pozbawiania mnie jakiejkolwiek możliwości promowania swojej strony. Kilka dni temu zdecydowałem się udostępniać odnośniki do swoich artykułów na serwisie Reddit. Choć sprawdziłem go już parę lat temu z wynikiem "nieskuteczne", postanowiłem drugi raz tam zamieszczać linki do swojej twórczości, żeby dać sobie szansę się wypromować i zobaczyć czy serwis się "ogarnął". Zamiast tego, zrobiła się afera na Reddit tylko dlatego, że przesyłane artykuły są w języku polskim!

Mamy piątek trzynastego. Czy pechowy, czy nie, w tym dniu piszę artykuł specjalny dla tych, którzy myślą o tym, żeby wydawać swoje kursy online bez znaczenia czy to na YouTube, czy gdzieś indziej. Zanim pochłonie Was wir pracy nad kursem zatrzymajcie się na chwilę i przeczytajcie moją wypowiedź. Dopóki nie zadbacie o dobrą publikę, NIE MA CO LICZYĆ NA SUKCES!

W ten piątek chciałbym przybliżyć kolejny odrębny wątek dla wszystkich początkujących, którzy chcą zabrać się za tworzenie gier i zgarniać wszelkie korzyści na tym polu. Muszę rozczarować każdego z Was: wybijcie sobie z głowy skakanie na główkę prosto do głębokiej wody w której od razu utoniecie. Aby tworzyć potężne produkcje i wiedzieć jak je robić, musicie przejść przez wszystkie etapy od lat siedemdziesiątych do obecnych. Krok po kroku! Pokażę Wam jak wyglądała moja pierwsza gra zbudowana od początku do końca, a także jakie wnioski wyciągnąłem które mogą Was uchronić przed moimi błędami.