Muszę raz kolejny zmienić na szybko temat artykułów z powodu szczególnej okazji. 16 kwietnia, 2020 roku, zasubskrybował mnie dwusetny człowiek, który jeszcze nie uciekł od mojego kanału. Czy wiecie co to oznacza? Że mój kanał przekroczył 200 subskrypcji! Choć ten wynik może być interpretowany jak kpina, to jakoś udało się w ciągu dwóch lat uzbierać kolejną setkę subów mając nadzieję, że żadna z tych osób nie będzie tego traktować jak kulę u nogi. Jason wyjątkowo dziękuje wszystkim subskrybentom i z tej okazji chciałem poświęcić niniejszy artykuł. Po nim będzie jeszcze jeden "specjalny", zatem do list oprogramowań wrócimy jutro.

JASON 100 SUBSKRYBENTÓW TEMU

Gdy w 2018 roku miałem pierwszą setkę, postanowiłem to "uczcić" wypuszczając film z podziękowaniami przed kamerą. To jest ten film:

Nie przypuszczałem, że będę musiał czekać aż tak długo na kolejną stówkę! Dlatego odbieram ten fakt pół żartem, pół serio. Jason, który jeszcze nie tak dawno miał dużo mniejszą działalność, trochę "podrósł" przez te dwa lata. Dużo nieprzyjemnych wydarzeń mnie spotkało przez te 730 dni i szkoda, że mimo nieustannej pracy, mimo albumów i mimo kolejnego kursu, "przyspieszyłem" ten czas jedynie do dwóch lat.

Nie dziwcie mi się, że w ten sposób to interpretuję, aczkolwiek naprawdę przewinęło się przez moje oczy wiele kanałów wypuszczających jakieś badziewia i świetnie na tym wychodziły. A ja nic nie poradzę na to, że nie podchodzę do tych spraw tak "słit-fociowo" jak są te dzisiejsze trenda. Jakieś "selfi", jakieś "pranki" czy Bóg wie jeszcze co, mnie to po prostu nie rajcuje. Preferuję wizerunek poważny bez wygłupiania się jak opisano powyżej.

Jason przekroczył kamień milowy w kwestii subskrypcji i pojawił się specjalny film z podziękowaniami. Tu znajdziecie film z okazji 200 subskrybentów. Mam jeszcze mnóstwo roboty ciągnącej się za mną bez ustanku miesiącami, a ponadto chciałbym najpierw zająć się zaległymi rzeczami. Mam na myśli oczywiście odświeżenie grafiki z okazji czterech lat działalności o której mówiłem wcześniej.

Jason ma 200 subskrybentów na YouTube!

16 kwietnia, 2020 roku, Jason osiąga po dwóch latach kolejne 100 subskrypcji na swoim kanale!


Kończę na tym, kochani! Jeszcze raz Jason dziękuje każdej osobie, która zasubskrybowała i wierzcie mi, że to, że nie widać po mnie obecności to wcale nie znaczy, że wygrzewam się na słoneczku całymi dniami!