To jest ten dzień, gdy "Jason Picross" wychodzi na powierzchnię. Gra spuszczona ze smyczy już dzisiaj wskakuje na serwisy do grania i kupowania! Zapraszam jak zawsze!!! Grajcie już teraz klikając tutaj lub na Kongregate, Newgrounds czy itch.io! Zachęcam również do wydawania opinii na podanych przed chwilą serwisach!

ZASADY GRY "JASON PICROSS"

Gra polega na ostrożnym zaznaczaniu odpowiednich kratek na pustej planszy kierując się wskazówkami umieszczonymi obok każdego rzędu i kolumny. Gracz musi na podstawie podanej sekwencji liczb umieć wywnioskować w którym miejscu kratka ma być zamalowana. Postanowiłem wprowadzić możliwość przegranej gdy wszystkie życia się wyczerpią w wyniku pomyłek. Za pomyślne rozwiązanie zagadki i odkrycie obrazka otrzymuje się punkt. W chwili zdobycia wymaganej ilości, osiąga się wyższą rangę skutkującą zwiększeniem ilości żyć o 1.

Darmowa wersja zawiera 20 obrazków do rozwiązania. Starałem się dobierać takie obrazki, żeby nie były jakieś skandalicznie trudne, aczkolwiek niektóre z nich będą wymagały starannego przemyślenia własnych ruchów. "Jason Picross" będzie malutką gierką maksymalnie na godzinę.

Jason Picross

"Jason Picross" to pierwsza gra Jasona należąca do kategorii gier logicznych. Dostępna już oficjalnie na stronie głównej!

CO ZAWIERA EDYCJA PREMIUM GRY "JASON PICROSS"?

Wszyscy zainteresowani zakupem Edycji Premium na stronie itch.io będą mogli poszerzyć zawartość gry o kolejne 20 dodatkowych zagadek do rozwiązania, kilka nowych odznaczeń do zdobycia, a także możliwość osiągnięcia znacznie wyższej rangi przez co będzie można otrzymać znacznie więcej żyć.

JAK MOŻNA ZAKUPIĆ EDYCJĘ PREMIUM?

Bardzo prosto. Wystarczy kliknąć tutaj, aby dostać się do strony z grą, zejść niżej aż do przycisku z napisem "Buy" oraz podaną ceną obok (2.99 USD). Następnie po zaopatrzeniu się w konto bankowe dokonać wpłaty za pomocą PayPal lub karty kredytowej. Po zaksięgowaniu należności, otrzymacie natychmiastowy dostęp do pełnej wersji gry w dwóch językach dla wszystkich trzech systemów operacyjnych: Windows, Mac oraz Linux. Cena moim zdaniem nie jest wygórowana, a ja muszę szanować swój wkład w każdy projekt.