Urodzony o 4:02, tak oto dzisiaj podniosłem się z łóżka po raz pierwszy mając 22 lata. Choć bez szaleństwa ani przyjęcia, mam sporo życzeń które chciałbym, żeby się urzeczywistniły. Mam nadzieję, że Jason stanie się przez to lepszy z dojrzalszym nastawieniem na życie i pracę. Mam dla Was niespodziankę w związku z czym, czytajcie poniższy akapit.

JASON Z OKAZJI SWOICH URODZIN OFERUJE ZAKUP SWOICH GIER PO NIŻSZYCH CENACH

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, udostępniłem teraz 22% dyskontu na moje dwie gry mające płatną Edycję Premium: "Idle RPG" oraz "Cellonix". Przechodząc na stronę klikając tutaj, możecie przez przelew konta bankowego kupić oba tytuły po niższej cenie! Tylko radzę się spieszyć! To jest zniżka urodzinowa i obowiązuje tylko dzisiaj, zatem od dnia następnego zostanie ona już zdjęta!

Na koniec dodam jedną istotną rzecz dotyczącą zniżki urodzinowej. Każdego roku gdy będzie wypadać dzień moich urodzin zniżka będzie rosnąć o jeden procent według mojego wieku. To znaczy, że jak w przyszłym roku będę świętował moje dwudzieste trzecie urodziny, Jason wypuści WSZYSTKIE swoje gry o 23% tańsze! To oczywiście nie będzie stale rosnąć, aby w wieku stu lat (o ile dożyję takiego wieku) nie rozdawać wszystkiego za frajer.