Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

IDLE RPG

Stworzone w "PICO-8"OPIS GRY "IDLE RPG"
Logo gry "Idle RPG"

"Idle RPG" jest pierwszym podejściem Jasona w stronę gatunku "idle" w której gracz nie musi robić nic, aby gra się toczyła. Cel i tym razem jest banalny: bohater musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, aby zwyciężyć. W międzyczasie otrzymuje punkty doświadczenia oraz monety za wrogów, które później wymieniane jest na ekwipunek i mikstury zdrowia. Zadaniem gracza jest dotarcie do ostatniego przeciwnika i pokonanie go. Gra posiada własnoręcznie tworzoną ścieżkę dźwiękową i występuje w polskiej i angielskiej wersji językowej. Jest to pierwszy skończony projekt utworzony w programie "PICO-8".

Gatunek: idle

Dostępne również na Newgrounds oraz itch.io!

Gra posiada płatną Edycję Premium, która odblokowuje resztę zawartości gry niedostępnej w wersji darmowej. Aby ją zakupić, należy wejść w posiadanie konta bankowego i dokonać przelewu na stronie itch.io za 2.99 USD. Płatna wersja gry jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera.

Edycja Premium gry "Idle RPG" zawiera 12 dodatkowych odznaczeń do zdobycia oraz możliwość grania na trzech różnych poziomach trudności.

Kliknij tutaj, aby powrócić do listy ze wszystkimi grami online.

INSTRUKCJE

strzałki - nawigacja
X - wybór opcji
Z - powrót / pauza gry
strzałka w górę - mikstura zdrowia

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZAKUPU EDYCJI PREMIUM!