IDLE RPG

Stworzone w "PICO-8"OPIS GRY "IDLE RPG"

Idle RPG

"Idle RPG" jest pierwszym podejściem Jasona w stronę gatunku "idle" w której gracz nie musi robić nic, aby gra się toczyła. Cel i tym razem jest banalny: bohater musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, aby zwyciężyć. W międzyczasie otrzymuje punkty doświadczenia oraz monety za wrogów, które później wymieniane jest na ekwipunek i mikstury zdrowia. Zadaniem gracza jest dotarcie do ostatniego przeciwnika i pokonanie go. Gra posiada własnoręcznie tworzoną ścieżkę dźwiękową i występuje w polskiej i angielskiej wersji językowej. Jest to pierwszy skończony projekt utworzony w programie "PICO-8".

Dostępne również na KongregateNewgrounds oraz itch.io!

Kliknij tutaj, aby powrócić do listy ze wszystkimi grami online.

Gra posiada płatną Edycję Premium, która odblokowuje resztę zawartości gry niedostępnej w wersji darmowej. Aby ją zakupić, należy wejść w posiadanie konta bankowego i dokonać przelewu na stronie itch.io za 2.99 USD. Płatna wersja gry jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera.

Edycja Premium gry "Idle RPG" zawiera 12 dodatkowych odznaczeń do zdobycia oraz możliwość grania na trzech różnych poziomach trudności.

INSTRUKCJE

strzałki - nawigacja
X - wybór opcji
Z - powrót / pauza gry
strzałka w górę - mikstura zdrowia

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZAKUPU EDYCJI PREMIUM!