Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Nie mylicie się. Wziąłem byka za rogi i sprawnie złożyłem muzykę do gry, która jest zawsze ostatnim elementem do zrobienia, bo zależało mi na szybkim wypuszczeniu. Przynajmniej zwiastun udało się wypuścić jeszcze w marcu i już możecie go zobaczyć poniżej. Wkrótce będziecie mogli przywitać "Cellonix" z otwartymi ramionami!!!

KIEDY PREMIERA GRY "CELLONIX"?

Gra będzie dostępna dokładnie za tydzień, 5 kwietnia. Tak jak pisałem wcześniej, wersja internetowa (darmowa) będzie tylko angielska, a po zakupieniu Edycji Premium na itch.io będzie możliwość pobrania wersji polskiej. Od razu mówię, że to nie jest oznaka perfidii z mojej strony, że niby tylko po angielsku wypuszczam masowo, bo mam taki kaprys tylko dlatego, że kieruję to w zdecydowanej większości do amerykańskich odbiorców, a wypuszczanie dwóch takich samych aplikacji byłoby po prostu absurdalne. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do minutowego fragmentu zamieszczonego poniżej jako zwiastun gry "Cellonix", która niebawem nadejdzie.

Logo gry "Cellonix"

Mój nowy projekt pojawi się 5 kwietnia jako druga produkcja Jasona z programu "PICO-8"!

EDYCJA PREMIUM

Pełna wersja gry "Cellonix" otwiera przed graczem 20 kolejnych poziomów, kilka odznaczeń więcej oraz podniesienie limitu osiągalnej rangi. Będzie ona dostępna do kupienia na stronie itch.io od razu jak tylko opublikuję grę na wszystkich innych serwisach oficjalnie. Będzie kosztować ona 2.99 USD czyli około dziesięciu złotych. Pewnie dla niektórych z Was to jest zbyt wysoka stawka, natomiast ustaliłem taką z jednej prostej przyczyny: z szacunku do swojej pracy.

Sama rozgrywka może nie zachwycać, natomiast system profili, odznaczeń, wybór poziomu, takich systemów nie robi się w kilka dni, uwierzcie mi. Wprawdzie "Cellonix" udało się zrobić w mniej niż miesiąc, to jednak kosztowało mnie to trochę zdrowia i czasu. Dlatego też jest taka, a nie inna cena.

Nie martwcie się, wszystko już jest przygotowane. Wam pozostaje ostatni tydzień cierpliwości. Tymczasem obejrzyjcie poniżej zwiastun filmowy nadchodzącej gry "Cellonix" i czekajcie spokojnie do piątego kwietnia!