Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

CELLONIX

Stworzone w "PICO-8"OPIS GRY "CELLONIX"
Logo gry "Cellonix"

"Cellonix" jest małym remakiem popularnej pozycji pt: "Xonix" utworzonej na system DOS w 1984 roku. Zadaniem gracza jest jak największe zamalowywanie planszy danym kolorem unikając przy tym przeciwników stale poruszających się na skos. Przeciwnicy mogą poruszać się nie tylko w środku planszy, ale również mogą znajdować się na zewnątrz, co zmusza gracza do "wyjścia" z bezpiecznej strefy i narażanie się na ataki w trakcie malowania. Gra wykorzystuje algorytm "flood fill" do zamalowywania zamkniętych obszarów w których nie występują żadni wrogowie. Gra występuje w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Gatunek: Xonix

Dostępne również na Newgrounds oraz itch.io!

Gra posiada płatną Edycję Premium, która odblokowuje resztę zawartości gry niedostępnej w wersji darmowej. Aby ją zakupić, należy wejść w posiadanie konta bankowego i dokonać przelewu na stronie itch.io za 2.99 USD. Płatna wersja gry jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej w postaci aplikacji do pobrania na dysk komputera.

Edycja Premium gry "Cellonix" zawiera 20 nowych poziomów, 8 dodatkowych odznaczeń do zdobycia, trzy poziomy trudności oraz zwiększa limit rangi do osiągnięcia do 10.

Kliknij tutaj, aby powrócić do listy ze wszystkimi grami online.

INSTRUKCJE

strzałki - nawigacja / poruszanie się
X - wybór opcji
Z - powrót / pauza gry
lewy przycisk myszy - nawigacja
prawy przycisk myszy - powrót

KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZAKUPU EDYCJI PREMIUM!