Szablon "HaxeFlixel" posiada jedynie drobnostki do ukończenia, które niestety zgodnie z przewidywaniami "najadą" na początek marca. Ponieważ jedno narzędzie odpowiada za eksport do kilku platform jednocześnie, musiałem jeszcze sprawdzić jak to się prezentuje na innych platformach, nie tylko na HTML5. Ten wątek chcę sobie zostawić na 1 marca dlatego też aby napisać coś jeszcze po tych kilku dniach nieobecności, chcę przypomnieć na temat górnej sekcji strony. Kolejna aktualizacja strony przyjdzie już niebawem!

AKTUALIZACJA STRONY POSZERZY GÓRNE MENU O KILKA NOWYCH OPCJI

Cofając się do mojego pierwszego wpisu w tym roku, pisałem o planach mających bezpośredni związek z dodaniem czy też przywróceniem pewnych nowych opcji do górnego menu. Nowa aktualizacja wchodząca w życie w przyszłym miesiącu właśnie tego będzie dotyczyć. Pojawią się dodatkowe sekcje o których wspomniałem wcześniej, aczkolwiek będą one wprowadzane stopniowo. To nie będzie automatycznie wtrącenie wszystkich opcji w ciągu jednego dnia.

Sekcje które planuję wstawić to "Programy", "FAQ" oraz "Historia" zamiast "Ważnych wydarzeń". Menu dla listy programów nie zostanie udostępnione dopóki nie ukończę w pełni pierwszego programu i nie wstawię go na serwisy jak również tutaj, na stronie. A jak zapowiedziałem, program zacznę konstruować dopiero gdy uporam się z szablonem i pierwszym projektem gry w tym roku, "Surrounded". Dalsza aktualizacja strony dotyczyć będzie zbioru najczęściej zadawanych pytań, czyli słynne "FAQ" bynajmniej oznaczające wulgarne określenie w trybie rozkazującym. Sięgając do historii pojawiło się parę pytań, które niektórych z Was mogą intrygować. Ostatnia wyżej wymieniona sekcja będzie charakteryzowała się zbiorem wypunktowanych list określających wszystkie wydarzenia dotyczące danej działalności zgodnie z biegiem historii.

Te trzy sekcje będą pojawiać się jedna po drugiej. Myślę, że co jakieś dwa tygodnie jak tylko przyjdzie marzec. Jak tłumaczyłem, jestem tylko jeden a roboty każdego dnia tyle, że sam się sobie dziwię, że kończy się czasem tylko na migrenie. W ciągu tego tygodnia też nie dałem sobie spokoju i zabrałem się powtórnie za usprawnienie SEO mojej strony. Tu dotykamy obecnej już aktualizacji.

ISTNIEJĄCE STRONY RÓWNIEŻ DOSIĘGŁA AKTUALIZACJA

Zabrałem się po raz kolejny za optymalizowanie artykułów na stronie. Wziąłem pod lupę gry i dodałem trochę więcej zawartości tekstowej, aby to jakoś obszerniej wyglądało. Streszczając do samych konkretów, teraz każda karta z grą ma tabelkę z logiem gry i krótkim opisem. Dodatkowo pod tym, informacja o Edycji Premium (tylko gry od 2019 roku) oraz odnośniki. Aktualizacja tego rodzaju była konieczna, bo SEO stron było stosunkowo niskie.

Logo gry "Turn Chase"

Aktualizacja strony dotyczy także stron z grami obrazy reprezentujące logo oraz krótki opis gry!


Tyle w tym temacie. Postaram się pisać dużo częściej, aby nie stało to w miejscu. Doskonale wiem, że to musi iść do przodu, aby zainteresowanie stroną nie spadało.

PODOBNE ARTYKUŁY