Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Po wypełnieniu najważniejszych zadań związanych ze studiami, nareszcie znalazłem czas na napisanie o czymś, co pojawia się u mnie co roku. Mam na myśli oczywiście niespodziankę dla Was na 26 urodziny! Zniżka na wszystkie moje gry obowiązuje wyjątkowo do końca kwietnia (do 30 kwietnia włącznie) w wysokości 26%!!!

26 URODZINY, WIĘC ŚCINAMY CENY O 26% :D!

Ze względu na ogromny nakład pracy będący sumą zadań ze studiów i zadań mojej działalności prywatno-zawodowej, wypuszczam ten artykuł z dużym opóźnieniem. Z tego samego powodu, postanowiłem wydłużyć czas trwania zniżki i na stronie itch.io możecie kupić WSZYSTKIE moje gry o 26% taniej aż do 30 kwietnia włącznie! Dla ścisłości, te wszystkie poniższe tytuły:

  1. "Idle RPG"
  2. "Cellonix"
  3. "Jason Picross"
  4. "Turn Chase"
  5. "Surrounded"

macie szansę kupić o 26% taniej! Nie jest tego dużo, jednak w 2023 roku zamierzam to zmienić! Powiedzmy, że planuję od pewnego miesiąca rozpocząć prace nad kolejnym niedokończonym projektem. Szczegóły wkrótce ;)!

"TL;DR" JAK KUPIĆ

Jeśli ktoś zainteresowany zakupem paczką na 26 urodziny (bardzo mi miło ;)), to wystarczy się wyposażyć się w kartę płatniczą albo mieć konto PayPal i niespełna 13 dolców. itch.io niestety nie wspiera waluty PLN. Wchodzimy sobie o tu, tu, tu, tu, tu:


https://itch.io/s/93472/jasons-birthday-sale


Po wejściu na "bundle", wystarczy kliknąć przycisk "Buy all for $12.53" i poczekać aż załaduje się okienko w opcją wyboru płatności. Klikasz "PayPal" albo "Karta kredytowa", wypełniasz dane osobowe wraz z danymi karty i po wykonaniu wszystkich pozostałych kroków (kiedy transakcja zakończy się sukcesem), otrzymasz dożywotni dostęp do edycji Premium wszystkich gier za jednym zamachem!

W przypadku, kiedy interesuje Was jakaś konkretna produkcja ale nie wszystkie, trzeba przejść na stronę właściwej gry klikając w jej baner po prawej stronie, zejść prawie na sam dół i znaleźć przycisk "Kup teraz". Procedura zakupu pojedynczego tytułu odbywa się w taki sam sposób, jak przy zakupie całego "bundle'a" na 26 urodziny.

Logo gry "Idle RPG" Logo gry "Cellonix"
Logo gry "Jason Picross" Logo gry "Turn Chase"
Logo gry "Surrounded"

Do 30 kwietnia, możesz kupić wszystkie edycje Premium o 26% taniej!


Tak wygląda niespodzianka ode mnie dla Was na 26 urodziny! Nie będę nakłaniać do zakupu, bo uważam że nic na siłę. Gdyby ktokolwiek się zdecydował, to życzę przyjemnego grania ziomy :D!

PODOBNE ARTYKUŁY