Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Następny ważny dzień dotyczący mojej osoby. Dwadzieścia dni temu było sześciolecie mojej internetowej tożsamości, a dzisiaj? Dzisiaj wypadają 25 urodziny Jasona! Niektórzy z Was już wiedzą co to znaczy. Że rok starszy to też, ale również to, że tylko dzisiaj do północy macie szansę zakupić wszystkie moje pięć płatnych gier w cenie 75%, czyli kasujemy ćwiartkę!

25 URODZINY JASONA OZNACZAĆ MOGĄ TYLKO JEDNO...

Część z Was może pamiętać w jaki sposób organizuję zniżkę urodzinową. Przypomnę w dużym skrócie, że z każdym kolejnym rokiem "podnoszę stawkę" o jeden procent. Żyję 25 lat więc dla Was oferuję 25% zniżki na wszystkie moje pięć produkcji posiadających edycję Premium, czyli:

  1. "Idle RPG"
  2. "Cellonix"
  3. "Jason Picross"
  4. "Turn Chase"
  5. "Surrounded"

Mało tych gier moim zdaniem i zdaję sobie z tego sprawę, tylko nie jestem w stanie produkować ich większej liczby z taką precyzją jaką projektowałem najnowszy projekt.

MASZ WYBÓR

Na stronie itch.io dostępne są edycje płatne wszystkich wyżej wypunktowanych tytułów. Możecie każdą z nich kupić osobno albo zapłacić raz i uzyskać dostęp do pełnego kompletu. Macie wybór. Link do całego "bundle'a" znajdziecie pod poniższym adresem:


https://itch.io/s/69377/jasons-birthday-sale


To jest cała paczka gier wchodzących w skład oferty na 25 urodziny Jasona. Żadna gra nie jest dyskryminowana. Nie martwcie się. To nie działa tak, że albo bierzecie wszystko, albo nie ma żadnej zniżki. itch.io nie udostępnia takiej opcji, a nawet gdyby była, to i tak nie postąpiłbym tak po chamsku. Wszystko czego potrzebujecie do zrealizowania transakcji to konto PayPal, karta bankomatowa i trochę siana w walucie USD (itch.io nie pozwala na swobodny wybór waluty złotówkowej). Po przejściu do odnośnika, wybieracie sobie tytuły jakie tam upatrzyliście i po przejściu na sam dół, wypatrujecie przycisk "Buy". Później wystarczy potwierdzić swój wybór klikając "Buy now". Po podaniu danych osobowych i konta PayPal, wystarczy żeby zaksięgowano wpłatę i Waszym oczom ukażą się dożywotnie dostępy do edycji Premium każdej gry jaką sobie wybraliście. Tyle!

Logo gry "Idle RPG" Logo gry "Cellonix"
Logo gry "Jason Picross" Logo gry "Turn Chase"
Logo gry "Surrounded"

Ponieważ dzisiaj wypadają 25 urodziny, zniżka na wszystkie gry posiadające płatną edycję Premium wynosi 25%!

ZNIŻKA NIE DOTYCZY "GOOGLE PLAY"

Zanim pomyślicie sobie coś brzydkiego. To nie żaden kaprys! To wymysł serwisu Google Play, który nie pozwolił mi dodać zniżki o cenę "obciętą" o 25%, bo zniżka musi obniżyć cenę o jakiś wskazany próg, żeby to poszło. Ponieważ nie chciałem dawać "górką", zdecydowałem że zrezygnuję w tym roku ze zniżki Google Play skoro nie pozwala mi się utworzyć promocji, nawet gdyby miała obniżyć kwotę o 50 groszy.


W ten sposób zakończył się ten krótki bonusowy artykuł na 25 urodziny Jasona! Pozdrawiam i idę jakoś świętować ten dzień, chociaż napawając się spokojem.

PODOBNE ARTYKUŁY