Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Wybaczcie to mocne spóźnienie tylko znowu były te zajęcia zdalne, godziny doprowadzają mnie do szału...ale nie o tym teraz. Dziś jest szczególny dzień o którym wspominałem jako kolejnym po 3 kwietnia. Dwadzieścia dni później też jest wyjątkowa okazja. 23 kwietnia to jest dzisiaj...i dzisiaj są 23 urodziny Jasona! To oznacza, że w ciągu tej doby, w ciągu dwudziestu czterech godzin, każdy z Was może kupić wszystkie moje dotychczasowo wydane gry o 23% taniej!!!

WYDAJĘ ZNIŻKĘ NA SWOJE PRODUKCJE NA 23 URODZINY!

Uprzedzałem w zeszłym roku, że będę to czynił w taki a nie inny sposób. Zniżka będzie w każde moje urodziny, a procent będzie rósł co roku o jeden, żeby wyszło to bardziej oryginalnie! Mam już 23 lata, zatem wszystkie moje cztery obecne gry, które mają płatną wersję ("Idle RPG", "Cellonix", "Jason Picross", "Turn Chase") możecie tylko dzisiaj kupić na stronie itch.io o 23% taniej!

Link do całej paczki gier znajdziecie pod tym adresem:


https://itch.io/s/16799/jasons-birthday-sale


Spieszcie się! Przypominam, że oferta obowiązuje tylko dzisiaj, do północy czasu polskiego! Wtedy zniżka zgaśnie i następna pojawi się dopiero jak będę miał kolejny rok na karku!

JAK ZAKUPIĆ?

Wchodzimy na powyższy link i wybieramy interesującą Was produkcję (albo wszystkie). Następnie schodzimy niżej aż do pozycji "Kup" (ang. "Buy") i zaznaczamy pozycję "Kup teraz" (ang. "Buy now"). Potem wystarczy dokonać wpłaty wpisując dane Waszej karty bankomatowej albo konta PayPal i po zaksięgowaniu wpłaty, dostęp do pełnej wersji gry jest już zapewniony. Potem wystarczy jedynie zaopatrzyć się w program wypakowujący archiwum np. "WinRAR", wypakować pliki i uruchomić aplikację.

Gdy interesuje Was komplet wszystkich czterech tytułów, wystarczy jedynie kliknąć obok przycisk "Buy all" (ang. "Kup wszystko") i obok jest podana kwota w USD. Reszta odbywa się tak samo, jak napisałem troszeczkę wyżej. Procedura dokonania wpłaty jest identyczna. I tyle! Ukazuję się Waszym oczom w całej okazałości.

Logo gry "Idle RPG" Logo gry "Cellonix"
Logo gry "Jason Picross" Logo gry "Turn Chase"

Z okazji dwudziestych trzecich urodzin, oferuję 23% zniżkę na WSZYSTKIE moje gry!


Zapraszam do kupowania! Na następny rok postaram się, aby wybór był nieco szerszy. Nie mogę napisać "znacznie", bo to już jest niemożliwe. Mogę liczyć tylko na samego siebie!

PODOBNE ARTYKUŁY