Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Urodzony o 4:02, tak oto dzisiaj podniosłem się z łóżka po raz pierwszy mając 22 lata. Choć bez szaleństwa ani przyjęcia, mam sporo życzeń które chciałbym, żeby się urzeczywistniły. Mam nadzieję, że stanę się przez to lepszy z dojrzalszym nastawieniem na życie i pracę. Mam dla Was niespodziankę na 22 urodziny w związku z czym, czytajcie dalszy ciąg.

NA 22 URODZINY OFERUJĘ ZAKUP SWOICH GIER PO NIŻSZYCH CENACH

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, udostępniłem teraz 22% dyskontu na moje dwie gry mające płatną Edycję Premium: "Idle RPG" oraz "Cellonix". Przechodząc na stronę klikając tutaj, możecie przez przelew konta bankowego kupić oba tytuły po niższej cenie! Tylko radzę się spieszyć! To jest zniżka urodzinowa i obowiązuje tylko dzisiaj, zatem od następnego dnia zostanie ona już zdjęta!

Na koniec dodam jedną istotną rzecz dotyczącą zniżki urodzinowej. Każdego roku gdy będzie wypadać dzień moich urodzin zniżka będzie rosnąć o jeden procent według mojego wieku. Teraz mam 22 urodziny, zatem zniżka jest równa 22%. Jak w przyszłym roku będę świętował moje dwudzieste trzecie urodziny, wypuszczam WSZYSTKIE swoje gry o 23% tańsze! To oczywiście nie będzie stale rosnąć, aby w wieku stu lat (o ile dożyję takiego wieku) nie rozdawać wszystkiego za frajer :D. Mam nadzieję, że rozumiecie ;).

Logo gry "Idle RPG" Logo gry "Cellonix"

Z okazji dwudziestych drugich urodzin, obie produkcje, "Idle RPG" i "Cellonix" można kupić 22% taniej!


PODOBNE ARTYKUŁY