Ostatni bonusowy artykuł to przedstawienie moich planów artystycznych na nadchodzący 2022 rok! Schowajcie zdziwienie do kieszeni, jeśli go nie ukrywacie. Harmonogram wytycznych na cały rok mam wykonany już od dwóch miesięcy! A teraz...czas na prezentację!

CO PLANOWANE PRZEZ JASONA NA 2022 ROK?

Polecę po kolei po punktach, zgodnie z priorytetem.

JĘZYK CSHARP BĘDZIE WYCHODZIĆ PO KOTLINIE!

Następny język w jaki będę uderzać co do artykułów to C#. C# jest chętnie wybieranym i bardzo popularnym w dzisiejszych czasach językiem wysokiego poziomu, a ponieważ jest przedstawicielem "indie game development’u" przez wzgląd na silnik "Unity", staje się moim celem głównym i bardzo chętnie napiszę całą serię dla początkujących adeptów w dziedzinie programowania. Chciałem ujawnić temat w grudniu, ale wszystko się popierniczyło i jedna okazja waliła się po drugiej. Najpierw byłem zmęczony, potem byłem chory i zmęczony, a następnie przyszły Święta Bożego Narodzenia. To co, miałem sobie odmówić jednej z kilku okazji w roku żeby nie myśleć o pracy?

Postanowiłem, że pierwszy artykuł o C# pojawi się 1 lutego, o ile zakończę z sukcesem pisanie o języku Kotlin (pozostałą część artykułów przełożyłem na 2022 rok). Jeśli nic się znów nie pokiełbasi, a problemy życia codziennego nie będą mi za często wchodzić w drogę, zapewnię Wam szwajcarską precyzję co do wypuszczanych artykułów. Obszerność materiału będzie ciut mniejsza od Kotlina więc nie oblecę tego tak szybko, jakbym tego chciał. Nie jestem jednoosobową redakcją piszącą po sześć artykułów dziennie...

CZYŻBY NASTĘPNY KURS???

Rewelacyjną wiadomość kieruję dla wszystkich wspominających pozytywnie mnie samego podczas oglądania jednego z moich kursów. "Sugestię" zostawiłem już dawno w jednym z postów na moim Facebooku więc niektóre osoby powinny coś sobie przypominać. W każdym razie będę pragnął wrócić do tworzenia kursów i zająć się kolejnym pomysłem, który kołata mi się po głowie już od ładnego półrocza. Zrobię wszystko, żeby kurs pojawił się we wrześniu, 2022 roku, ale niczego nie obiecuję. Tytuł, temat i język programowania utajnione...na razie. Gdy postępy prac będą satysfakcjonujące, porozmawiamy o tym już za kwartał.

W DRODZE DO "MINIFIELD’A 2"

"Surrounded" miało swój tragiczny finał, ale mimo wszystko chcę pchać ten wózek do przodu i wydać wszystkie te gry, nad którymi pracowałem wcześniej i nie były w stanie ujrzeć światła dziennego. Zaraz po "ASCBIIM", które będę chciał wydać jako następny projekt, planuję wreszcie usiąść do sequela "Minifield", mojego "cudeńka" które zyskało jak na mnie całkiem niezły rozgłos w 2017 roku. Mam wobec tego wzniosłe plany, aczkolwiek muszę jeszcze je zachować w tajemnicy. Oczywiście wszystko będzie tworzone w "Love2D". "Pękałem" kilkakrotnie i chciałem zmienić narzędzie, bo frustracja ze zmęczeniem zrobiły swoje, natomiast dotarło do mnie że podczas prac nad "Surrounded", pracowałem też jednocześnie nad samym szablonem do gier, na którym stoi każda moja produkcja. Jak w budownictwie - kiedy fundamenty są solidne, to chałupa się nie rozleci.


Tak wyglądają moje plany na 2022 rok. Ile procent z tego mi się uda naprawdę zrealizować? Bóg jeden wie. Ja na razie wiem tylko tyle, że muszę kończyć i zabierać się do pracy już od 1 stycznia!

PODOBNE ARTYKUŁY