Jason. Cała informatyka w jednym miejscu!

Stało się to, co miało się stać! Żegnam się z 2019 rokiem z uśmiechem na ustach i tak oto witam się z rokiem 2020! W ramach pierwszego artykułu w nowym roku, przedstawię zmiany dotyczące strony zarówno obecne jak również te, które w niedługim czasie zostaną wprowadzone.

NOWY MOTYW STRONY NA ROK 2020

Jak wspominałem, po nieudanej produkcji "PICO-8" powracam do poprzedniego motywu. Aby jednak oddalić się od starego wyglądu, wprowadziłem stosowne modyfikacje a jedna z nich już od razu rzuca się w oczy. Postanowiłem, że w 2020 nie będzie żadnych animowanych teł. Zamiast tego, dodam elegancki gradient. Oprócz tego, zmieniłem czcionkę nagłówków na bardziej modernistyczną. Moim zdaniem wygląda wyśmienicie i pasuje do reszty strony. Na tym nie zakończą się zmiany.

OD 2020 ROKU BĘDZIE ROZBUDOWANE MENU

Dodam nową sekcję w menu dotyczącą programów. Od czasu do czasu będę starał się wydać jakieś ręcznie pisane oprogramowanie. Nie będą to jakieś spektakularne rewelacje, bardziej posłużą jako trening tworzenia programów. Najpierw będzie to czysta Java, a w przyszłości zobaczymy. To jest jeden z moich kolejnych planów dotyczących 2020 roku. Prawdopodobnie będą one wydawane na itch.io, ale tylko ze względu na liczniki pobrań. Chcę wybadać jakie będzie zainteresowanie programami. Może to coś da? Oprócz tego, dodam sekcję pod znanym skrótem "FAQ" czyli najczęściej zadawane pytania. Jakiś czas temu dodałem takie coś, ale wydawało mi się głupie pisać odpowiedzi na pytania, których mi nikt jeszcze regularnie nie zadaje. To jest pod znakiem zapytania, ale być może to przywrócę i od 2020 roku będzie to już na stałe.


Tak się kończą pierwsze słowa w nowym roku. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego w 2020 roku, a na koniec zostawiam swoją fotkę z Instagrama!!!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oby ten rok był lepszy. Szczęśliwego wszystkim! #jason #artist #polish #polishboy #sylwester #sylwester2020 #happynewyear

Post udostępniony przez Stanisław Popowski (@jasonxiii97)

PODOBNE ARTYKUŁY