Dokonało się! Zmusiłem się do akcji i przy wyjątkowo sprzyjających okolicznościach w domu, udało mi się nakręcić bonusowy film z podziękowaniami dla Was, dla pierwszych dwustu osób subskrybujących Jasona! 200 subskrypcji w ciągu czterech lat nie brzmi "cool", aczkolwiek mając świadomość, że to dopiero początek, i tak było poczucie obowiązku, żeby Wam za to podziękować! Wbijajcie do środka artykułu i obejrzyjcie film!

200 SUBSKRYPCJI KAMIENIEM MILOWYM DZIAŁALNOŚCI

Artykuł ten jest dalszym ciągiem jednego z poprzednich. który wyszedł już miesiące temu. Tak, MIESIĄCE. Dlaczego zatem teraz ten film został wydany? Gdyż podjąłem decyzję o zmianie kolejności wykonywanych zajęć w tym samym kierunku o czym zresztą opowiadam na filmie.

Plan był taki, żeby film z okazji 200 subskrypcji przełożyć do czasu wypuszczenia nowego zwiastuna kanału Jasona na rok 2020. Aczkolwiek był jeden warunek: program w Javie musiał być ukończony i opublikowany celem zbadania czy to się opłaci na dłuższą metę oraz żeby nagłówek o wypuszczaniu programów brzmiał autentycznie. Nie chciałem wypuszczać zwiastuna kanału na którym wielkimi wołami pojawiłoby się "PROGRAMY", a na stronie nie ma żadnego!

To już trochę brzmiałoby jak oszustwo w związku z powyższym, trzeba było poczekać do wypuszczenia programu z którym bawię się już od 1 czerwca. Kiedy się to skończy, tego nie wiem. Za chwilę ostatni rok studiów za pasem, angielski lada moment, praca dyplomowa lada moment, a ja siedzę w zaległościach po same pachy. Stąd taka nieoczekiwana zmiana decyzji! Film na 200 subskrypcji zrobiło się teraz i to na serio!

200 subskrypcji Jasona

Jason dziękuje pierwszym dwustu osobom za subskrybowanie kanału na YouTube!

FILM Z OKAZJI 200 SUBSKRYPCJI JUŻ OFICJALNIE NA YOUTUBE!

Troszkę pracy przy przełączeniu źródła dźwięku na mikrofon, obróbka wideo, zrobienie miniaturki dla YouTube i oto Waszym oczom ukazał się render ważący ponad pół gigabajta! Stało się tak dlatego, że nagrywałem smartfonem w jakości 2K i przystosowałem "bitrate" do zalecanego poziomu dla takiej rozdzielczości.

Nie wnikając w szczegóły macie efekt kilkugodzinnej pracy + kilkanaście prób rozpoczęcia swojego przemówienia bez jąkania się i wyszło całkiem przyzwoicie. Tyle tłumaczeń tekstowych, a teraz bez ględzenia klikajcie poniżej i zobaczcie mnie w pełnym "uzbrojeniu".


Wszystko z mojej strony. Dziękuję jeszcze raz za te 200 subskrypcji i czekam na dużo więcej stale robiąc to, co lubię robić na co dzień.

PODOBNE ARTYKUŁY