Dzisiejszy dzień zalicza się do wyjątkowych, bowiem strona osiąga 20,000 wyświetleń!!!!! Data zostanie uwzględniona jako ważne wydarzenie w sekcji o tym samym tytule. Aby nie poświęcać całego artykułu na ten jeden wpis, opiszę krótko stany na dzień dzisiejszy co i jak wygląda.

"ASCBIIM" odwołane, zatem zabrałem się od razu z marszu za kolejną grę, ale już nie tak wymagającą pod względem zawartości. Kojarzycie produkcję "Xonix" z 1984 roku? To już macie pojęcie jakiego gatunku to (mam nadzieję) będzie. Na chwilę obecną ograniczę się do pisania na ten temat do tego momentu, bo nie chcę znowu i Was, i siebie rozczarować. Raz wystarczy, a i on nie powinien mieć nigdy miejsca.

Druga sprawa to kwestie językowe. Miałem w planach utrzymanie strony dwujęzycznej, ale widzę że to po prostu nie ma sensu. Sprawa jest ewidentna: trzeba sprawić żeby ludzie tu wchodzili w ogóle, a to czy pisane po polsku, czy nie, to już jest sprawa drugorzędna. Tym bardziej, że mam zamiar wprowadzić translator strony i żeby na jego plecy zrzucić ciężar tłumaczenia treści na pierdylion języków.

Podpunkt trzeci, muzyka rap. Pisałem o tym wcześniej, ale napomknę raz jeszcze. Nadszedł czas na kolejny albumik i od marca nad nim pracuję to znaczy, staram się jak mogę, ale ciężko pogodzić jeszcze uczęszczanie na studia czyt. "wstawanie o 5:40 rano". Staram się to wszystko pogodzić i nie zwariować przy okazji, bo jeszcze nad grą pracuję i ją skończę. Mam zamiar dorzucić jakiś film zapowiadający tak, jak to było przy "Szkolnych realiach". Może za jakiś miesiąc go wrzucę żeby mieć trochę postępu za sobą. W przeciągu kilku dni pojawi się procent postępów prac nad albumem.

Wreszcie, ostatnia rzecz. Nie wiem czy się orientujecie, bo czas sobie beztrosko płynie, a tutaj trzy lata Jasona się zbliżają wielkimi krokami. Dokładnie 3 kwietnia stuknie trzeci rok publikacji "Vemuxa". Nie żebym czuł się wyjątkowo podekscytowany, wystarczy mi świadomość, że nie marnuję czasu na pierdoły już od trzech lat, a to czyni dla mnie dużą różnicę w światopoglądzie.

Tyle. Odezwę się po jakimś czasie kiedy zajdzie taka potrzeba.

62494
Dzisiaj / TodayDzisiaj / Today26
Wczoraj / YesterdayWczoraj / Yesterday223
Tydzień / WeekTydzień / Week978
Miesiąc / MonthMiesiąc / Month2174