Długo myślałem nad tą sprawą czy znowu nie wypuścić filmu na temat "Sacreda", ale dałem już sobie z tym spokój. Postanowiłem podejść do tego inaczej. Po prostu dorzucę Wam gotowe pliki "Balance.bin", aby każdy gracz się nią zachwycał. Wypuszczam dwa pliki archiwum w nadziei, że to coś wniesie do sprawy.

GOTOWE PLIKI "BALANCE.BIN" DO "SACREDA"

Przed Wami, możliwość pobrania gotowych modyfikacji zarówno do "Sacred Plus", jak i "Sacred Gold / Złota Edycja". Może to coś da i pozwoli niektórym zachwycić się tą grą po raz kolejny utrudniając sobie walkę z przeciwnikami. W paczce znajdziecie komplet plików "Balance.bin" znacznie podnoszących statystyki bojowe wszystkich wrogów. Znajdują się wersje przeznaczone do edycji "Sacred Plus" jak i "Sacred Złota Edycja" czy "Gold" jak tam sobie chcecie. Nie chcę trzymać tych plików w zamknięciu. Opracowałem tę metodę samodzielnie i niech chociaż niektórzy fani tej gry mają radość z tej gry tak, jak ja gdy kupowałem ją trzynaście lat temu (2006), a później jeszcze dodając "Veteran Mod". Zachwyt totalny. Trzymajcie!

Download file JasonSacredPlusBalance.zip (13kb)
Already downloaded 11 times

Download file JasonSacredGoldBalance.zip (12kb)
Already downloaded 8 times

Tu macie odnośnik do poradnika na Steamie dotyczący instalacji modyfikacji do "Sacred": Gotowe modyfikacje pliku "Balance.bin" (x2, x3 i x4)

34358
Dzisiaj / TodayDzisiaj / Today40
Wczoraj / YesterdayWczoraj / Yesterday243
Tydzień / WeekTydzień / Week283
Miesiąc / MonthMiesiąc / Month2790